Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

5 в 1 (Классические игры)

✓ в наявності
749грн. Купити5 человек добавили
в список желаний


Як не дивно, та шашки з нардами вважаються різними ступенями еволюції однієї й тієї ж самої гри. Історики дійшли висновку, що через простоту інвентарю багато версій шашок було вигадано в різних частинах світу не залежно одна від одної та мали майже ідентичні правила. А потім під впливом різних культурних особливостей та запозичень, одна й та сама гра отримала досить різні риси.Тип: класичні настільні ігри
Видавництво: Tactic (Фінляндія)
Час гри: від 20 до 40 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 6
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови

5 в 1 – чудовий набір класичних ігор, правила котрих знайомі чи не кожному з самого дитинства. В коробці є усе необхідне для гри в шахи, шашки, нарди, хрестики-нулики та навіть доміно. Перші чотири гри – це надзвичайно відомі дуельні стратегії, для перемоги в котрих потрібно багато планувати. В доміно ж можна грати в шістьох, але тактична складова там добряче оздоблена елементом випадковості, від чого гра стає ще більш складною та захопливою.
Варто згадати, що виробником є фінська компанія «Tactic», а це вже само по собі говорить про високу якість усіх компонентів набору.

До складу настільної гри «5 в 1» входить:
– двостороннє ігрове поле
– 32 фігури для шах
– 30 шашок
– 28 плиток доміно
– 2 кубика
– правила гри

Придбати настільну гру «5 в 1» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.