Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Крила. Птахи Європи - Передзамовлення
Каталог

Настільна гра 7 Чудес: Міста

649 грн. очікується

24 отзыва

61 человек добавили
в список желаний


    Багатство будь-якої країни, безумовно, визначають корисні копалини її надр, наповнені дичини та риби ліси, озара та ріки і, звичайно, великі люди: царі, філософи, вчені, політики. Але лише відвідавши міста зі зведеними досвідченими архітекторами палацами, поглянувши на храмові фрески, написані рукою талановитих художників, вдихнувши аромат пряних спецій на ринковій площі, ви зможете в повному обсязі оцінити багатство країни. Міста, ось істинні дзеркала, в яких без фальшивих масок відображається розкіш та культура цивілізацій.

 

Тип: розвиток і будівництво
Видавець: Repos Production (Бельгія)
Час гри: від 40 до 60 хвилин
К-сть гравців: від 2 до 7
Вік: від 10
Мова: мовонезалежна

 Завантажити правила до гри 7 Wonders Cities (7 чудес Міста)
 
   Внимание! Настільна гра 7 Wonders Cities (7 чудес Міста) не використовується самостійно, а є розширенням. Для гри вам необхідно спочатку придбати базову гру "7 Чудес (7 Wonders)".

   Доповнення 7 Wonders: Cities (7 Чудес. Міста) додає до базової настільної гри 7 Wonders (7 Чудес) ряд нових ігрових елементів, які як розширюють оригінальні механіки, так і додають нові правила. Перш за все кожна епоха отримує особливі чорні картки міст, які значно урізноманітять ігровий процес. Такі карти, наприклад, дають змогу скопіювати наукові символи сусідів, зменшити казну опонентів чи отримати знижку при купівлі товарів. Окрім цього ви отримаєте нові гільдії, нових лідерів і пану нових чудес: Аль-Хазну Петрі і Софійский собор в Византії.


Нові ігрові механіки. При грі з доповенням 7 Wonders: Cities (7 Чудес. Міста) гравці отримують доступ до пари нових механік: дипломатії та боргів. Побудувавши одне з дипломатичних будівель, найнявши Аспасію в якості лідера чи завершивши етап зведення Аль-Хазни, ви отримаєте особливий жетон дипломатії. Під час наступного конфлікту гравець може проігнорувати агресію сусідів і скинути такий жетон, не отримавши штрафів за поразку, навіть якщо вся його військова міщь значно постуаається опонентам. Крім цього багато ефектів в доповенні дозволяють гравцям скидати монети в банк. Якщо ваших засобів для цього недостатньо, ви отримуєте жетони боргу, які наприкінці гри перетворяться в штрафні балии.
 


Комплектація настільної гри 7 Wonders: Cities (7 Чудес. Міста)
– 2 картки Чудес
– 2 карти Чудес
– 9 міських карт Епохи I
– 9 міських карт Епохи II
– 9 міських карт Епохи III
– 3 карти Гільдій
– 6 карт Лідерів
– 27 жетонів Боргів номіналом -1
– 4 жетони Боргів номіналом -5
– 3 жетони Дипломатії
– 1 блокнот для підрахунку балів
– Буклет з правилами
 


     Придбати настільну гру 7 Wonders Cities (7 чудес Міста) у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.