Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "7 Чудес"

✓ в наявності
271грн. Купити

19 отзывов

31 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для серії настільних ігор 7 wonders
Видавництво: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розмір зібраного органайзера: 275 х 275 х 70 мм

 


Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, яка не зазначена в описі, то вам слід впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

7 Чудес: Органайзер – чудовий аксесуар для настільної гри «7 Чудес». Використовуючи його, Ви легко зможете розмістити в коробці базової гри ще й усі компоненти таких доповнень, як  «7 Чудес: Армада», «7 Чудес: Лідери»«7 Чудес: Міста» и «7 Чудес: Набір Чудес». Карти лідерів та кожної з епох чудово поміщаються в своїх відділах навіть у протекторах. А всі види жетонів мають власні відсіки для зберігання.

Набір «7 Чудес: Органайзер» виготовлений з високоякісної, екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Постачається у розібраному вигляді, легко та інтуїтивно складається, та ідеально поміщається в коробку гри «7 Чудес».
 


До складу набору «7 Чудес: Органайзер» входить:
  • деталі для збирання органайзера
Придбати органайзер для настільної гри «7 Чудес» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.