Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Крила. Птахи Європи - Передзамовлення
Каталог

7 wonders: Wonder Pack

329 грн. очікується

21 отзыв

51 человек добавили
в список желаний


   Однією з найнеймовірніших споруд Стародавнього Світу, котрі збереглися до наших днів, є Велика Китайська Стіна. Зараз це символ витривалості та могутності Китаю, але так було не завжди. Це архітектурне диво створювалося як фортифікація проти набігів кочівників. Та не дивлячись на усі затрачені зусилля, Стіна була повністю беззахисною проти ворогів. Агресивні племена з легкістю знаходили слабкі місця, а подекуди навіть підкупляли охорону та безперешкодно грабували китайські поселення. Тому китайців часів імперії Цинь дуже дивувала зацікавленість європейських мандрівників безглуздою спорудою.

Тип: доповнення до настільної гри 7 Wonders (7 Чудес)
Видавництво: Repos Production (Бельгия)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 7
Вік: від 13 років
Мова: не залежить від мови

Правила настільної гри 7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес: Набір Чудес) англійською мовою

 

Увага! Настільна гра «7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес: Набір Чудес)» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «7 Wonders (7 Чудес)».
 


   7 wonders: Wonder Pack – відмінне мінідоповнення для неперевершеної настільної гри «7 Wonders». До складу набор входить лише чотири дива, зате з дуже цікавими можливостями. Що ж, почнемо. «Велика Китайська Стіна» складається з рівнів, котрі можна будувати у довільному порядку. «Стоунхендж» приносить кількість переможних балів, котра залежить від об’єму видобутку каміння. «Абу-Самбел» відмінно взаємодіє з лідерами. А «Маннекен Піс» з однієї сторони може копіювати ефекти інших чудес, а на іншій має лиш один рівень та дає великий прибуток монет та переможних балів.
 

 

До складу настільної гри «7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес: Набір Чудес)» входить:

– 4 поля нових чудес
– 4 карти нових чудес
– правила гри

Придбати настільну гру «7 wonders: Wonder Pack (7 Чудес: Набір Чудес)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.