Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

A Game of Thrones LCG. 2nd Edition. Oberyn’s Revenge

369 грн. очікується1 человек добавили
в список желаний


Багато років тому, коли повстання Роберта Баратеона добігало кінця, і перемога була не за горами, на полі бою загинув Реєгар Таргарієн, а в Королівській Гавані, кривавий різник Григор Кліган жорстоко розправився над Елією Мартелл, дружиною Реєгара. Через багато років, на святкування весілля Джофрі Баратеона, прибула делегація з Сонячного Списа, на чолі з Оберіном Мартеллом, братом Елії. Майстерний і неперевершений воїн, Оберін був прозваний Червоним Змієм за любов до змазування зброї отрутою смертельно небезпечних комах. І тепер, палаючи жагою помсти, Оберін всього лише чекає слушної нагоди ...

Тип: карткова, дипломатія, стратегія.
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: 1-2 години
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 4
Вiк: від 14 років
Мова: англійська


 «Oberyn's Revenge» - п'яте доповнення циклу «Blood and Gold» до популярної живої карткової гри A Game of thrones: The Card Game Second Edition яке оповідає нам про події третього тому саги під назвою «Буря Мечів». У коробці з доповненням ви знайдете 20 різних карт, по 3 копії кожної.

 «Помста Оберіна» пропонує вам взяти участь в одних з найбільш значущих подій третього тому «Гри Престолів». Ви знову зустрінетеся з Браном Старком і Червоним Змієм, а також познайомитеся з абсолютно новими персонажами. Здатність Оберіна Мартелла ігнорувати персонажів, які мають не більше 1 типу викликів, важко переоцінити, і в будь-якій колоді він стане сильним і надійним союзником.
 


 

 Крім того в коробці ви знайдете кілька нових доважків, локацій і карту задуму.

Увага! Для гри в це доповнення вам знадобиться базова гра A Game of thrones: The Card Game Second Edition
 


 

До складу настільної гри «A Game of Thrones LCG 2nd Edition. Oberyn's Revenge» входить:
 – 60 карт
 – короткий буклет, що описує основну концепцію цієї глави

Придбати настільну гру «A Game of Thrones LCG 2nd Edition. Oberyn's Revenge» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.