Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Гра Престолів"

✓ в наявності
458грн. Купити

6 отзывов

27 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри A Game of Thrones 2 ed. (Гра Престолів: 2 видання)
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 285 х 285 х 50 мм
Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

A Game of Thrones: Органайзер – чудовий аксесуар для настільної гри «A Game of Thrones 2 ed». Тільки уявіть: компоненти кожного з домів лежать у спеціальних скриньках з гербами. Старки не приймають участі в партії? Просто залиште їх у коробці. Обрали для боротьби Тіреллів? Візьміть відповідну скриньку та відкрийте. Всередині усе необхідне розкладене по відсікам. А ось тут перед вами постає досить складний вибір: просто сховати за ширмою усю скриньку, чи все ж витягнути жетони. Це вже кому як до вподоби. Всі спільні компоненти також лежать в індивідуальних відділеннях, тому перед партією вам потрібно перекласти їх із коробки на стіл. Отже, під час підготовки більше не потрібно розкладати карти на колоди та відбирати жетони із загальної купи. Просто роздайте кожному гравцю по скриньці та розкладайте поле. Чудово, згодні? То не зволікайте, робіть замовлення прямо зараз.

«A Game of Thrones: Органайзер» виготовляється з високоякісної деревини на сучасному обладнанні, постачається у розібраному вигляді, легко складається по інструкції та ідеально вміщається в коробку з під гри «A Game of Thrones 2 ed».
 До складу набору «A Game of Thrones: Органайзер» входить:
– деталі органайзера
– інструкція

Придбати набір «A Game of Thrones: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.