Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Адмірал

✓ в наявності
997грн. Купити

5 отзывов

14 человек добавили
в список желаний


Як я починав свою діяльність у морі? Дуже давно мені довелося плавати на маленькому пошарпаному вітрильнику з десятком гармат. Мі з командою дуже прискіпливо відбирали цілі для свої нападів і з усіх сил намагалися захоплювати якнайбільше кораблів. Так сталося, що люди мене чогось люблять, тому недостачі в екіпажах не було. Отже за якийсь час під моїм керівництвом зібралась невелика флотилія з декількох невеликих човнів. Коли мни навчилися злагоджено діяти, почали захоплювати великі вітрильники. Отак в мене з’явився власний флот. Потім мі захопили укріплений порт та навіть обладнали місця для ремонту кораблів. Зараз кожен, хто пройшов зі мною весь цей шлях від самого початку, являється капітаном власного корабля.

Тип: стратегія, ігрова система
Видавництво: BombatGame (Україна)
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 6 років
Мова: не залежить від мови (правила українською та російською)
 


Адмірал – відмінний набір від відчизняного виробника, за допомогою якого кожен гравець зможе відчути себе командуючим флотом бойових вітрильників. Топіть ворожі кораблі, беріть їх на абордаж, захоплюйте фортеці та ремонтуйте пошкоджені судна у портах. Усе це, та багато чого іншого доступно у неймовірній грі Адмірал.
 


Адмірал – це досить складна ігрова система, в котрій учасникам доведеться не лише боротися за звання володаря морів, а й постійно враховувати мінливі погодні умови. Напрямок та сила вітру досить суттєво впливають на швидкість на маневреність вітрильників, а також на їхню здатність вести бойові дії. Величезне ігрове поле з елементами, котрі можна розставляти довільно, дає неймовірний простір для цікавих та неординарних вирішень різних задач, а також дозволяє щоразу грати на новій карті.
 

 


Правила. Попри те, що на коробці зазначений вік від шести років, не можна сказати, що правила прості. Адмірал – це повноцінний варгейм, в котрому є дуже багато нюансів та можливостей. Але правила й не занадто складні. Досвідчений гравець з легкістю розбереться у всіх тонкощах. Але новачку доведеться витратити достатньо часу, щоб освоїти цю чудову гру.
 

 


Баланс. У дивовижній грі Адмірал немає такого поняття у прямому сенсі. Тут не важливо, щоб усі гравці починали партію з однаковими силами. Адже командувач завжди може захопити ворожі вітрильники і підняти над ними свого прапора. Чи завдати значних втрат флотилії опонента, засівши в укріпленому порті. Неординарне мислення та попутній вітер – ось що потрібне для перемоги у цій чудовій грі.
 


До складу настільної гри «Адмірал» входить:
– 24 моделі кораблів
– 4 моделі фортів
– ігрове поле
– 20 накладних елементів (острови, рифи и т.п.)
– 24 ігрові карточки
– 178 фішок
– флюгер
– гральний кубик
– книга правил (українською та російською мовою)

Придбати настільну гру «Адмірал» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.