Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Агрікола"

✓ в наявності
181грн. Купити

20 отзывов

10 человек добавили
в список желанийТип: аксесуар для настільної гри Агрікола (Agricola)
Видавництво: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розмір зібраного органайзера: 305 х 215 х 45 мм


Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Агрікола: Органайзер – чудовий аксесуар для неймовірно популярної настільної гри «Агрікола». З його допомогою усе те різноманіття фішок, міплів і тайлів можна розсортувати по видам і зберігати в окремих відділеннях. Вам більше не доведеться перед грою розкладати карти на окремі колоди. Вам не доведеться шукати, куди б висипати усі різнокольорові жетони, щоб їх не перемішати. І ви забудете, як нудно відділяти корів від овець. Якщо у вас є цей органайзер, приготуватися до гри в «Агріколу» можна у дві дії: відкрити коробку та дістати планшети гравців. І пам’ятайте, правильне, розумне та зручне зберігання компонентів ваших настільних ігор не тільки мінімізує час підготовки до партії, а й дозволяє отримувати лиш позитивні емоції та повністю зануритись атмосферу гри.

Набір «Агрікола: Органайзер» виготовлений з високоякісної, екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Постачається в розібраному вигляді, легко та інтуїтивно складається, а також ідеально вміщується в коробку гри «Агрікола».
 


 

До складу набору «Агрікола: Органайзер» входить:
 
– деталі органайзера
 
 
Придбати набір «Агрікола: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.