Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Жах Аркхема Карткова Гра"

✓ в наявності
165грн. Купити

14 отзывов

21 человек добавили
в список желанийТип: аксесуар для настільної гри «Жах Аркхема Карткова Гра» (Arkham Horror: The Card Game)
Видавець: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розміри: 245 х 197 х 53 мм.
     
 

 

         Напевно ви вже знайомі з чудовою картковою пригодницької грою Жах Аркхема Карткова Гра (Arkham Horror: The Card Game), і вже в курсі скільки часу займає підготовка до гри. Карт дуже багато, а в кожному окремому сценарії використовуються тільки певні набори карт. Сортувати величезну стопку, вибираючи з неї потрібні карти - той ще головний біль ... Але стоп! Адже тепер ви можете позбутися від нього, купивши чудовий органайзер для цієї гри. Він складається з безлічі окремих відсіків, в яких ви зможете зручно розмістити ігрові карти, так, як вам зручніше. Не потрібно більше сортувати. Просто дістаньте потрібні вам карти з органайзера і пірнайте з головою в захоплюючі пригоди в світі Г.Ф. Лавкрафта!

     ​Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.

Комплектація:
- комплект для складання органайзера.

     Придбати Органайзер для настільної гри "Жах Аркхема Карткова Гра"(Arkham Horror: The Card Game) у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.