Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Крила. Птахи Європи - Передзамовлення
Каталог

Настільна гра Бенг!

✓ в наявності
420грн. Купити

78 отзывов

196 человек добавили
в список желаний


Настольная игра - BangСонце знаходилося в зеніті, палючий вітер здіймав пил та пісок на вилицях невеличкого містечка на Дикому Заході. Двоє чоловіків стояли на головній площі біля невеликої вежі з годинником та чекали опівдня. З останнім ударом кожен повинен був дістати револьвер та вистрілити в суперника. Навколо ні душі. Десять ударів, одинадцять, дванадцять і… Обидва ковбоя кинулися до укриття. Постріли доносилися з усіх сторін. Не ясно було, хто в кого стріляє, де друг, а де ворог, та скільки взагалі людей довкола. Все пішло не за планом. Один з дуелянтів вирішив схитрувати та покликати друзів на бій. Після дванадцятого удару він мав усього лиш стрибнути за бочку, а його товариші вже б розібралися з ворогом зі схованок. Хто ж міг подумати, що другий учасник дуелі задумав те саме.

Тип: карточна, розмовна, психологія, для компанії
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 20 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 4 до 7
Вік: від 8 років
Мова: російська


Правила настільної гри Бенг! російською мовою

Бенг! – проста та весела гра для великої компанії. Суть досить подібна до Мафії: у кожного учасника є своя прихована роль, а основна ціль – зрозуміти з розмов, хто друг, а в хто мішень для пострілу. Так, ви правильно прочитали. У грі «Бенг!» кожен гравець сам обирає собі чергову жертву. Ніяких голосувань. Та от ціль буде відбиватися. Тому обираючи її, варто визначитися, а чи по стане вам сил подолати ворога. А також подумайте, чи зможете ви після бійки відбити напад наступного гравця.
 

Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang
Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang
Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang


Як грати? Вище вже написано, що у кожного гравця буде таємна роль, а з нею і завдання: законники мусять подолати усіх бандитів, бандитам потрібно прибрати шерифа, а ренегат повинен лишитися єдиним живим гравцем під кінець. Окрім таємних ролей у кожного з учасників буде також персонаж з унікальними здібностями. Бої відбуваються з допомогою карт. Взагалі основа гри – це побудова лінії оборони з бочок, револьверів та іншого інвентарю. Потім, за допомогою розмов та логічних висновків з дій інших гравців необхідно визначити хто є хто. Насправді в настільній грі «Бенг!» ораторське мистецтво йде пліч опліч з холодним розрахунком кожної своєї дії. Весела та досить проста гра може перетворитися в надзвичайно жорстоке змагання розумових здібностей та красномовності, якщо надто серйозно до неї відноситись.
 

Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang
Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang Настольная игра - Bang


До складу настільної гри «Бенг!» входить:
– 103 ігрові карти:
– 7 ролей
– 16 персонажів
– 80 дій
– 7 персональних ігрових полів
– 30 жетонів патронів
– 7 пам'яток

Придбати настільну гру «Бенг!» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.