Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Бенг! Долина Тіней

✓ в наявності
147грн. Купити28 человек добавили
в список желаний


    «Бенг!» - мимо скроні просвистіла куля. Джо ухилився, але поспішив сховатися за сусідньою скелею, попередньо освітивши розколину. З тих пір як він увійшов в Долину Тіней він зрозумів, що майже в кожній її тріщині сховалося за виводку змій. Так що крім бандитів доведеться побоюватися і отруйних тварюк. Джо знав, що крім нього за бандою Джанго вже виїхали інші маршали і навряд чи вони погодяться розділити призначену винагороду. Тому поки він не налагодить з ними контакт, кожен зустрічний ковбой зустрічатиме його кулею. А то і чим погірше...
 

 

Тип: доповнення до гри Бенг
Видавець: Hobby World
Час гри: 30-40
Кількість гравців: 4-7
ВІк: 12+
Мова: російська

 

Скачати правила настільної гри «Бенг! Долина Тіней» російською
 

 
Бенг! Долина Тіней - це розширення до базової гри, яке приносить вісім нових персонажів і шістнадцять нових карт предметів і не тільки. Долина Тіней - це загадкове місце поклоніння індіанців. Місце, в якому можна зіткнутися зі звичними небезпеками: самими індіанцями, зміями або торнадо. А крім того зіткнутися ніс до носа з привидами!
Разом з Бенг! Долина Тіней в грі з'явилася нова механіка - воскресіння. Хоча... якщо можна його так назвати. За допомогою певної карти гравці можуть повернути померлих в стрій. Однак в якості безтілесного привида. Таким чином, гравці знову можуть включитися в гру до кінця партії, але вже без карт і можливості відновлювати і втрачати здоров'я.
 

 
Нові персонажі гри теж незвичайні і гарні. Чого вартий ковбой з прізвищем «Швидка рука», здатний розрядитися декількома «Бенг» поспіль? Або мстивий Джанго, що забирає у завдавшого йому рану будь-якої предмет? Або Лимонадний Джо, який вважає за краще відмовитися від алкоголю і, споживаючи кисле пійло без градуса, відновлює собі здоров'я? Та й жінки на Дикому Заході, виявляється, теж були не промах. Візьмемо наприклад холоднокровну Розі.
Бенг! Долина Тіней - продукт спільної роботи видавця і фанатів. Карти були придумані групою шанувальників гри з Чехії. Тепер ми точно знаємо, де мешкають справжні ковбої! І мабуть вони точно знали, що потрібно, щоб зробити партію в Бенг! ще більш цікавою. А значить, якщо ви такий же шанувальник цій веселої і азартної гри для стрільби законників і розбійників, то вам точно знадобиться нова коробочка з Бенг! Долина Тіней.

 
Комплектація настільної гри "Бенг! Долина Тіней":
 
 – 8 карт персонажів
 – 16 гральних карт
 – правила гри
 

  

 
Придбати настільну гру "Бенг! Долина Тіней" у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.