Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Берсерк Герої. Розквіт Технологій. Віта

✓ в наявності
199грн. Купити

1 отзыв

1 человек добавили
в список желаний


Ламаючи дерева, немов вони були тоненькими соломинками, на галявину важко крокуючи і брязкаючи механічними суглобами вийшов величезний голем. В одній руці він тримав бронзовий меч велетенських розмірів, а до другої була підведена вузька трубка, з якої сочилася темна рідина. В повітрі проспівала стріла і з тріском зламалася об металеву пластину на грудях гіганта. Голем розвернувся - неподалік на пагорбі стояла лучниця, знову натягуючи тятиву. Ще одна стріла майнула в повітрі і потрапивши в суглоб лівої руки, пробила тонку трубку. Фонтан горючої нафти окропив землю, забризкуючи голема липкою субстанцією. Той змахнув мечем, і з силою обрушив його на пагорб. Земля затремтіла від удару, проте лучниця встигла ефектно відскочити. Дівчина присіла, і різким рухом дістала з сагайдака зачаровану стрілу. Її наконечник сяяв м'яким полум'ям. Тятива затремтіла в той момент, коли стріла зірвалася з пальців лучниці і полетіла назустріч цілі. Ледве стріла торкнулася металевої броні, заляпаної нафтою, голем спалахнув і зник в клубах полум'я ...

Тип: Карткова
Видавець: Hobby World
Час гри: 20+
Кількість гравців: 2
Вік: 12+
Мова: російська


​    Скачати правила настільної гри Берсерк. Герої. Розквіт Технологій. Віта російською 
 


​    Колекційна карткова гра «Берсерк» (скорочено ККГ) не стоїть на місці, а активно розвивається. Виходять нові бустери, сети, і при цьому розробники гри не забувають про новачків, про тих гравців які бажають познайомитися з цим дивовижним, чарівним світом, про тих хто бажає очолити військо, і розтрощити свого суперника за допомогою заклинань, зброї і вірних воїнів!
 
​    Віта - одна з могутніх фей - захисниць лісу. Їй близька природа і неприємні металеві механізми, і парові големи. У бою Віта командує військом фей, і під її керівництвом, слабкі духи природи перетворюються на величезну силу, яка в змозі знищити усіх своїх ворогів!
 


 

    Увага! У коробці «Берсерк Герої. Розквіт Технологій. Віта» ви знайдете все необхідне для одного гравця. І хоча всередині є навчальна колода для двох гравців, вашому суперникові також буде потрібен стартовий набір, щоб скласти вам повноцінну компанію в цьому чудовому поєдинку! Ви можете вибрати будь-який набір, а ще краще взяти кілька, щоб спробувати різні типи колод і стратегій!

Комплектація настільної гри «Берсерк. Герої. Розквіт Технологій. Віта»:
 - 41 карта колоди Віта
 - 49 карт навчальної колоди
 - 10 карт монет-модулів
 - бустер
 - фішки ран / ефектів
 - правила

Придбати настільну гру «Берсерк. Герої. Розквіт Технологій. Віта»  в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.