Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Золотий БУМ

✓ в наявності
745грн. Купити3 человека добавили
в список желаний    Золота лихоманка в самому розпалі! Особливо це стало помітно, коли поряд з вашим містечком хтось відкрив золотоносну шахту. Всі жителі, прихопивши шашки динаміту, відразу ж кинулися за легкими грошима. Прийшов час і вам приєднатися до цієї компанії, щоб зрозуміти що «коли справа йде про золото, всі засоби хороші».
 

 

Тип: дитяча, сімейна, для компанії
Видавець: Hobby World
Тривалість гри: 20+
Кількість гравців: 2-4
Вік: 6+
Мова: російська


Завантажити правила до настільної гри "Золотий БУМ" російською мовою

 

 


 
 

Золотий БУМ - це динамічна настільна гра на спритність, уважність і швидкість реакції. Основним завданням гравцям є за 12 раундів набрати якомога більше золота з глибокої шахти. При цьому, щоб підібрати жетони з золотими злитками доведеться буквально «підривати» їх динамітною шашкою, кидаючи на гору жетонів так, щоб ті переверталися.
 
 
 
Для початку ж партії доведеться сформувати шахту. Для цього знадобляться всі ігрові жетони і нижня частина коробки. Раунд починається того, що всі гравці кидають в шахту свій динаміт, а після цього починають збирати на свої планшети однією рукою по одному перевернутому жетону.
Крім самих золотих самородків і «золота дурнів» на жетонах гравці можуть виявити небезпечних мешканців шахти (змію, примару, кажана і щура), а також символи дій (значок шерифа, револьвер, кирку і динаміт). Кожен з персонажів учасників (а їх четверо) має імунітет проти однієї з небезпек. Наприклад, трунар Гаррі зовсім не боїться привидів. Таким чином, якщо він виявить жетон з привидом, то може відразу ж попередити інших гравців, закричавши «Обережно, привид!» Його суперникам тут же доведеться закинути свою здобич золота на час, щоб схопитися обома руками за голову і закричати «Допоможіть!»
 
 
 
Знайдені жетони дій можна розіграти в кінці раунду, коли основний видобуток золота припинився:
За допомогою кирки учаснику дозволяється перевернути ще п'ять жетонів і забрати ті які будуть з золотом.
Динаміт дає додатковий кидок шашки в шахту. «Золоті» жетони, звичайно ж, дістаються люблячому покидати динаміт гравцеві.
Отримавши значок Шерифа учасник приміряє на себе роль шерифа і змушує всіх інших гравців скинути назад у шахту жетони з «золотом дурнів».
Револьвер дає можливість гравцеві почати «дуель» з обраним опонентом. Противник зобов'язаний заховати в одній руці свої жетони з золотом і запропонувати вгадати, в який саме. Якщо викликавший його гравець вказує руку правильно, то він отримує ці жетони противника.
 

 

  


 
Комплектація гри «Золотий БУМ»:

 – Золотоносна шахта;
 – 4 фігурки персонажів з скринями;
 – 4 планшети-сховки;
 – 4 динаміти;
 – кишеньковий годинник
 – 82 "пустих" жетони з галькою;
 – 35 жетони золотих самородків;
 – 35 жетонів "золота дурнів";
 – 4 жетони мешканців шахти;
 – 4 жетони дій;
 – правила гри;
 
 
Придбати гру «Золотий БУМ» у Києві чи в Україні
досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.