Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Brass. Ланкашир

2 690 грн. очікується

9 отзывов

58 человек добавили
в список желаний


У ХVIII - XIX століттях в найбільших країнах світу відбулася Велика Індустріальна Революція, що ознаменувала перехід від ручної праці до машинної. Цьому сприяв винахід парових машин і двигунів, які спочатку використовувалися для відкачування води з вугільних шахт, а згодом встановлювалися на різних промислових підприємствах, сприяючи збільшенню обсягів виробництва. Одним з піонерів індустріалізації була Англія, про яку й піде мова в цій настільній грі ...

Тип: економічна стратегія
Видавництво: Crowd Games
Час гри: 120-180
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 14+
Мова: російськаСкачати Правила гри «Brass. Ланкашир» російською

 

 


 «Brass Ланкашир» - це глибока економічна стратегія від відомого дизайнера настільних ігор - Мартіна Уоллеса. Дія гри перенесе нас в Англію ХVIII століття, графство Ланкашир, де зароджується промислова революція. Насправді оригінальна гра «Brass» була випущена ще в 2007 році, а «Brass Ланкашир» є доповненим перевиданням, з покращеним артом і можливістю грати удвох.
 


  Отже, у вісімнадцятому столітті Ланкашир став одним з найбільших центрів бавовняної промисловості. Завдяки виникненню парових машин, які встановлювались на фабриках, виробництво прискорювалося в багато разів, хоча і вимагало постійної наявності вугілля. Відповідно зросла потреба в вугільних шахтах і розвитку способів швидкої доставки цього палива на промислові підприємства. Індустріальний ланцюжок вплинув на розвиток транспортного - вугілля доставляли по річках і каналах, а згодом і по залізниці.
 


  У цій комплексній настільній грі вам належить зайнятися будівництвом фабрик по виробництву бавовни, вугільних шахт, верфей, портів, водних каналів, залізниць і заводів. Ще потрібно ретельно продумувати способи і шляхи реалізації готової продукції, щоб заробляти якомога більше грошей, які потім знову можна витратити на розвиток своєї промислової імперії.
 


  Ігрова партія складається з декількох раундів. Гравці ходять по черзі, і починає той з гравців, хто витратив більше грошей в попередньому раунді. Кожному гравцеві доступні дві дії, і щоб виконати кожну з них - потрібно скинути карту. Можливі дії:
  - побудувати підприємство найменшого доступного рівня
  - побудувати водний канал або ділянку залізниці
  - вдосконалити підприємство
  - продати вироблені товари, за умови що фабрика з'єднана водним каналом або залізницею з ринком
  - взяти позику в банку

  В кінці гри перемогу здобуває гравець, який набрав найбільшу кількість очок.
 


  На відміну від досить просто намальованого ігрового поля свого попередника, «Brass Ланкашир» може похвалитися чудовим барвистим артом, витриманим в єдиному вікторіанському стилі. Все, починаючи від ілюстрацій на коробці і закінчуючи картами створює справжню атмосферу ідустріальной імперії над ігровим столом. Гудуть парові машини і шумлять поршні, обертаючи величезні вали. Ваша промислова імперія працює! А ще, це ексклюзивна делюкс версія з краудфандингової платформи «кікстартер», що включає в себе всі доповнення та делюкс компоненти!
 


  З дня своєї появи на прилавках, гра отримала величезну кількість захоплених відгуків від багатьох гравців по всьому світу. Її комплексна, але зрозуміла й логічна економічна модель, в союзі з захоплюючим ігровим процесом, роблять «Brass Ланкашир» однією з кращих економічних настільних ігор.
 


До складу настільної гри «Brass Ланкашир» входить:
 – ігрове поле
 – 148 жетонів підприємств
 – 70 карт
 – 4 планшета гравців
 – 1 жетон епохи
 – 12 жетонів зовнішнього ринку бавовни
 – 4 фішки доходу
 – 4 фішки переможних очок
 – 1 фішка зовнішнього ринку бавовни
 – 56 жетонів каналів / залізниць
 – 16 кубиків заліза
 – 24 кубика вугілля
 – 4 жетони персонажів
 – 70 делюксових фішок грошей різного номіналу

Придбати настільну гру «Brass Ланкашир» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.