Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Настiльна гра Бронза

907 грн. очікується

1 отзыв

11 человек добавили
в список желаний


Епоха кам'яної зброї і полювання на мамонтів за допомогою стріл з кістки відходить в небуття. На порозі нова ера металів, першим з яких наші далекі предки відкрили бронзу. Це стало величезним стрибком у формуванні наукових відкриттів людства, оскільки метал дозволяв створювати знаряддя праці набагато міцніші і надійніші за попередніх. У той час як багато народів освоюють цю технологію, вам необхідно стати на чолі вашої цивілізації і привести її до перемоги.

Тип: стратегія
Видавництво: Hobby World
Час гри: 45-90
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 10+
Мова: російськаСкачати правила до настiльної гри Бронза Рос.

 Вирушаємо на багато століть назад, в епоху мамонтів і печерних людей. Сталося важливе наукове відкриття, і люди навчилися лити бронзу. Саме так - «Бронза», називається гра, яку ми вам представляємо.
 


 Вона розрахована на 2-4 чоловік, а партія в середньому займає близько години часу.

 Щоб приготуватися до вашої першої партії необхідно скласти ігрове поле зі спеціальних вертикальних плашок, над ними розташувати жетони провінцій, праворуч викласти жетони торгових шляхів, а карти ландшафту помістити в п'ять стопок сорочкою вгору. Верхні карти колод перевертаються, і кожен з гравців отримує кубики свого кольору.

 Мета гри - набрати якомога більше переможних очок. На землях ви побачите багато поселень трьох типів - мисливці, землероби і скотарі. Для успішного їх функціонування потрібні ті чи інші технології, на картах яких зазначено, який тип ландшафту їм потрібен. А якщо карту перевернути, то на її сорочці ви виявите технологію бронзового литва. Вона дозволить будувати будь-яку будівлю на будь-якому ландшафті. Свого роду джокер.

 Розігруючи по черзі карти технологій, гравці будують поселення, викладаючи на поле кубики свого кольору, і намагаються пов'язати їх в ланцюжок, щоб організувати торговий шлях. Цікавою механікою є взаємодія карт технологій. Гравці викладають їх у себе в ігровій зоні за схемою що нагадує матрицю - чотири горизонтальних ряди, в які можна викладати скільки завгодно карт вертикально, але родзинка в тому, що гравець може активувати одну карту, і та, в свою чергу активує сусідні, крім карт бронзового литва , а за кожну активовану карту, гравець отримує можливість поставити на ігрове поле ще один кубик-поселення.

 Можливо звучить воно трохи складно, але на ділі все насправді просто і логічно. Втім це не скасовує факту що тут важливий елемент стратегічного прорахунку.

 Гра закінчується, якщо у одного з гравців немає більше кубиків, на землях немає місця для нових кубиків або закінчилися карти технологій в двох стопках. В такому випадку гравці дограють раунд і підраховують очки.

 «Бронза» це добротна стратегія з захоплюючим геймплеєм і стильними ілюстраціями. Прекрасно підійде для затишного сімейного вечора в колі настільних ігор.

До складу настільної гри «Бронза» входить:
 – 14 земель ігрового поля
 – 1 стартова секція поля
 – 120 кубиків поселень
 – 70 карт технологій
 – 50 карт міст
 – 21 жетон торгових шляхів
 – 12 карт провінцій
 – 1 жетон першого гравця
 – правила

Придбати настільну гру «Бронза» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.