Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Брюгге

879 грн. очікується

15 отзывов

69 человек добавили
в список желаний


Історія міста Брюгге налічує майже два тисячоліття і наповнена цікавими та повчальними подіями. Завдяки своєму надзвичайно вдалому розташуванню, поселення дуже швидко розвивалося у всіх можливих аспектах. Вже у дванадцятому сторіччі Брюгге по праву вважався центром торгівлі у всій східній Європі. Звісно ж, великі статки позитивно впливали і на культурні здобуття. Величезна кількість каналів, близьке розташування до моря, величезні гавані, усе це притягало науковців, культурних діячів та ремісників. Висота найкращих зразків архітектури, котрі збереглися і до наших часів, перевищує сотню метрів. Але Брюгге зазнало і важких часів. Адже у період найвищого розвитку жителі і міська влада повністю загрузли у боротьбі за владу та міжусобних конфліктах. Культурний та економічний центр став стрімко занепадати. Війни тих часів ще більш ускладнили і без того скрутне становище. Жителі стали на межу виживання і тільки неймовірні зусилля врятували місто від вимирання.

Тип: економіка, тактика, єврогейм
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 40 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 10 років
Мова: російська

Брюгге – це просто неймовірна гра від відомих авторів. Багатьом шанувальникам єврогеймів буде достатньо наступної інформації: створив гру Штефан Фельд, а ілюстрації на картах виконав Міхаель Менцель. Вже зрозуміло, що Bruges надзвичайно атмосферна та дуже добре скомпонована. Кожна партія захоплює своєю динамікою і ні в якому разі не буде схожа на усі попередні ігри в Брюгге.

Що за диво таке? Хоча в коробці присутнє поле та велика кількість різноманітних жетонів, Брюгге – карточна гра. Учасники будуть розширювати канали, закладати будівлі, розвивати місто і постійно боротися з надзвичайними ситуаціями на кшталт повеней, пожеж чи появи шкідників. Але весь ігровий процес побудований саме на тактиці і максимально ефективному використанні доступних ресурсів. Розробляти якісь стратегії немає жодного сенсу, адже в колодах, доступних гравцям, 165 унікальних карт. Чекати, що вдасться витягнути якогось конкретного персонажа – все одно, що здатися заздалегідь. Ще одна цікава особливість – гравці мають змогу впливати на кількість ходів в партії. На столі буде дві колоди, звідки можна буде набирати карти. Коли одна з них закінчиться, настане останній хід. А отже, якщо ви набрали достатньо балів для перемоги, тягніть карти з меншої стопки, щоб швидше закінчити гру і не дати суперникам можливість вас наздогнати. З іншого боку, коли не встигаєте, навпаки варто брати карти з більшої стопки, щоб мати змогу набрати якнайбільше переможних балів.

Перлина. Настільна гра Брюгге безперечно є неймовірною знахідкою. Гра захоплююча, атмосферна, цікава і динамічна. Можна підбирати безліч епітетів, щоб її описати, але ніякими словами не передати сам процес. В Брюгге можна грати безліч разів, кожна партія відкриватиме нові комбінації на способи дій. А отже це гра не на поличку, а для постійного використання.

До складу настільної гри «Брюгге» входить:
– ігрове поле
– 4 жетона 50/100 очок
– 6 жетонів статуй
– 165 карт
– 50 фишок робітників
– 44 монети
– 45 маркерів закроз
– 40 жетонів каналів
– 4 великі емблеми гравця
– 4 маленькі емблеми гравця
– 8 фишок гравців
– 12 маркерів більшості
– 9 карт підказок
– 1 жетон першого гравця
– 5 кубиків
– правила гри

Придбати настільну гру «Брюгге» на російській мові у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.