Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Bruges: The City on the Zwin

Немає в наявності

5 отзывов

5 человек добавили
в список желаний


В 1134 році в результаті сильного шторму утворився канал довжиною близько п’ятнадцяти кілометрів. Він поєднав Брюгге з Північним морем, і, таким чином, забезпечив місту статус торгового порту. Завдяки виходу до моря населений пункт став надзвичайно швидко розвиватися в економічній та культурній площинах. Але наприкінці ХІІІ сторіччя канал почав міліти та заповнятися мулом, повністю відрізавши Брюгге від морських торгівельних шляхів.Тип: доповнення до настільної гри Bruges (Брюгге)
Видавництво: Z-Man Games (США)
Час гри: від 40 до 60 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5
Вік: від 10 років
Мова: англійська

Правила настільної гри «Bruges: The City on the Zwin (Брюгге: Місто на Звіні)» російською мовою

Увага! Настільна гра «Bruges: The City on the Zwin (Брюгге: Місто на Звіні)» не самостійна - це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру «Bruges (Брюгге)».

Bruges: The City on the Zwin – чудове розширення надзвичайної гри «Bruges». В коробці ви знайдете цілих 4 доповнення, кожне з котрих додає нових особливостей.

З використанням доповнення «Нові Городяни» колоди розширяться на 39 персонажів, одна частина котрих належить до станів з базової гри. Решта відноситься до мандрівників. Це новий тип персонажів зі своїми особливостями. Ще одна карта замінює «Гравера» з оригінальної гри.

Доповенння «5 гравець», як зрозуміло з назви, складається з усіх елементів, що необхідні для ще одного гравця. В тому числі є і розширення для поля.

Доповнення «Звін» відображає можливість виходу до відкритого моря. Будувати канали стає значно вигідніше аніж раніше. Адже тепер є можливість використовувати кораблі, кожен з котрих дає свої бонуси.

«Біржа» дозволяє виконувати модифіковані дії. Наприклад, найняти більше робітників, чи побудувати канал зі знижкою. Але за таку перевагу доведеться позмагатися і на всіх бонусів може не вистачити.

До складу настільної гри «Bruges: The City on the Zwin (Брюгге: Місто на Звіні)» входить:
– розширення ігрового поля
– 40 карт персонажів
– 12 карт біржі
– 2 карти-пам’ятки
– 2 фішки п’ятого гравця
– 2 печатки п’ятого гравця
– 3 маркера лідерства п’ятого гравця
– 10 робітників п’яти кольорів
– 10 маркерів загроз
– 10 жетонів каналу
– 2 жетона статуй
– жетон 50/100
– 30 жетонів кораблів п’яти кольорів
– 6 маркерів дій
– правила гри

Придбати настільну гру «Bruges: The City on the Zwin (Брюгге: Місто на Звіні)» на англійській мові у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.