Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Каркассон"

✓ в наявності
170грн. Купити

18 отзывов

39 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для серії настільних ігор Carcassonne
Видавництво: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розмір зібраного органайзера: 261 х 182 х 60 мм
 
 
 
Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описі, слід впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

 

Каркассон: Органайзер – чудовий аксесуар, призначений для того, щоб умістити в коробку з-під базової гри ще й елементи восьми доповнень. Відтепер тайли можна розкласти по спеціальним відділам та суттєво скоротити час на підготовку до партії. Адже відкриваючи коробку ви одразу зможете дістати базову гру та саме той набір доповнень, який бажаєте використовувати. Можете забути про купу тайлів, котрі необхідно зберігати у різних коробках, або перед кожною партією довго вишукувати в загальній масі бази та усіх розширень. Тепер вас чекає порядок та 9 відсортованих ігор, що акуратно розкладені в одній коробці.
 


Набір «Каркассон: Органайзер» виготовлений з високоякісної, екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Поставляється у розібраному вигляді, легко та інтуїтивно складається та ідеально вміщується в коробку гри «Каркассон».
 
 
До складу набору «Каркассон: Органайзер» входить:
 
– деталі для збирання органайзера
 

 
 
Придбати органайзер для настільної гри «Каркассон» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.