Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри Колонізатори

487 грн. очікується

20 отзывов

41 человек добавили
в список желанийТип: аксесуар для настільної гри Колонізатори
Видавництво: TowerRex
Матеріал: дерево
Розмір зібраного органайзера: 288 х 288 х 54 мм

 
 
 
 

 


   Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

   Колонізатори: Органайзер – чудовий аксесуар для настільної гри «Колонізатори». Тепер ви можете зберігати всі елементи в спеціальних відділеннях прямо у коробці. Більше не потрібно буде розбирати карти, сортувати по кольорам дороги та поселення. Підготовка до гри значно скоротиться у часі, адже відкриваючи коробку ви побачите розсортовані компоненти розкладені по тематичним коробочкам, а не впорядкований хаос. Також органайзер має «вбудовану» вежу для кубиків.
 


   Набір «Колонізатори: Органайзер» виготовлений з високоякісної , екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається у розібраному вигляді, легко складається, а також ідеально підходить під розміри коробки гри «Колонізатори».
 


Комплектація набору «Колонізатори: Органайзер»:
  • деталі органайзера
  • інструкція
 
Придбати набір «Колонізатори: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.