Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри "Каверна"

✓ в наявності
253грн. Купити

6 отзывов

11 человек добавили
в список желаний


 
Тип: аксесуар для настільної гри Каверна: Печерні фермери
Видавництво: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розмір зібраного органайзера: 307 х 217 х 69 мм

 

 

 
Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описі, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Каверна: Органайзер – незамінний аксесуар для хітової гри Уве Розенберга «Каверна: Печерні фермери». В коробці більше ніж двісті тайлів та понад трьох сотень дерев’яних жетонів біля десятка різновидів. Усе це добро потрібно якось зберігати, бажано розсортованим. Ось тут вам знадобиться органайзер, у котрому є спеціальні відділення для усього різноманіття компонентів. До речі, окремі модулі органайзера можна вийняти з коробки та розташувати на ігровому столі, щоб усі учасники могли без перешкод взяти потрібні їм жетончики чи монетки.

«Каверна: Органайзер» виготовлено з екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Він постачається в розібраному вигляді, легко збирається та ідеально вміщується в коробки «Каверна: Печерні фермери».
 До складу набору «Каверна: Органайзер» входить:
– деталі органайзера
– інструкція

Придбати набір «Каверна: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.