Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Century: Spice Road

799 грн. очікується

2 отзыва

20 человек добавили
в список желаний


 У середньовіччі людям більш-менш була доступна сіль. Прянощі ж коштували дорожче золота. Довгі вервечки караванів пробиралися через пустелі, навантажені тюками з розсипчастою коштовністю. Пропонуємо і вам приміряти на себе роль купця, заробивши пристойний капітал на торгівлі прянощами.

Тип: карткова, економічна
Видавництво: Plan B Games
Час гри: 30-45
Кiлькiсть гравцiв: 2-5
Вiк: 8 +
Мова: англійськаСкачати правила до настiльної гри Century: Spice Road Рос.

Century: Spice Road - захоплююча настільна гра для 2-5 гравців, в якій гравцям належить відвідати Азію, пройти дорогою великого шляху караванів прянощів, торгувати куркумою, кардамоном, шафраном і коричневою корицею.
 

  


  По своїй суті гра дуже проста, і правила можна розповісти буквально за пару хвилин.
 

       
 

 У центрі ігрового столу, перед гравцями, знаходяться карти купців, 6 з яких лежать відкриті а також карти переможних очок, 5 з яких відкриті. Збоку в спеціальних пластикових чашечках знаходяться кубики прянощів, відсортовані за кольорами і вартістю. Спочатку йде найдешевша жовта куркума, потім червоні кубики шафрану, слідом - зелений кардамон, і найдорожчі коричневі кубики - це коричнева кориця.
 

       
 

Мета гравців - набрати якомога більше переможних очок, торгуючи прянощами, і купуючи переможні карти. У свій хід гравець може розіграти карту з руки, або взяти вільну карту з поля. Причому брати потрібно зліва направо, а якщо ви бажаєте взяти карту з центру, наприклад, то за всі попередні, пропущені карти доведеться розплатитися кубиками прянощів. Практично всі карти купців пропонують гравцям взяти із запасу кубики прянощів, або перетворити кубики одного кольору в кубики іншого. Звучить просто, але до чого ж захоплююче планувати і комбінувати свої дії, збираючи потрібні комбінації кубиків. Адже потім, за певні прянощі гравці можно купувати карти переможних очок і отримувати золоті або срібні монети.
 

    
 

    Гра триває до тих пір, поки хтось з гравців не назбирає потрібну кількість переможних карт, яка залежить від числа гравців. Учасники потім підраховують свої переможні очки і визначають переможця.
 

   
 

    В результаті вийшла чудова гра, з хорошим рівнем взаємодії і планування, з якісними компонентами, прекрасними ілюстраціями, і швидкими партіями. Всім любителям захоплюючих настільних ігор з оригінальною тематикою вкрай радимо спробувати!

До складу настільної гри «Century: Spice Road»:
 – 5 карт каравану
 – 10 початкових карт
 – 36 карт очок
 – 43 карти купців
 – 105 дерев'яних кубиків
 – 4 пластикові чашки прянощів
 – 20 металевих монет

Придбати настільну гру «Century: Spice Road»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.