Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Черепашачі Перегони

✓ в наявності
445грн. Купити

21 отзыв

126 человек добавили
в список желаний Морські черепахи відкладають яйця на березі, ховаючи їх у піску далеко від води. Коли малюки вилуплюються, їм належить подолати довгий шлях, сповнений небезпек. І лише потім вони дістануться рідної стихії та відправляться у плавання. Але ж це дітлахи, котрі люблять бешкетувати. Вони влаштовують перегони, штовхаються та залізають один одному на спини. Ось так, з веселощами та жартами, молоді черепахи перетинають піщаний пляж та ховаються в морі.Тип: дитяча, сімейна, перегони
Видавництво: Hobby World
Час гри: від 15 до 20 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 5 гравців
Вік: від 5 років
Мова: не залежить від мови


Правила настільної гри Черепашачі Перегони російською мовою

 


Черепашачі Перегони – проста дитяча гра, котру обожнюють дорослі. Суть дуже проста: потрібно довести свою черепашку до фінішу першою. В цьому допоможуть карти, на котрих зазначено, котра черепаха, в котру сторону і на скільки пересувається. Розігруючи ці карти ви будете керувати учасниками перегонів, рухаючи їх та складаючи один на одного. Але цікавинка в тому, що лише ви знаєте, котра черепашка ваша. Дуже важливо жодними діями не видати цей секрет іншим гравцям, бо інакше вашому панцирному скакуну будуть заважати. Дуже цікавою також є механіка, за допомогою котрої одна черепашка може перевозити іншу на спині. Дітям ця гра подобається завдяки простим правилам, гарним черепашкам та веселощам, котрими наповнена кожна партія. Дорослі обожнюють її ще й через те, що тут можна блефувати, слідкувати за реакцією інших гравців та намагатися здогадатись, де чия черепаха. «Черепашачі Перегони» – відмінна гра для дітей та чудовий спосіб гарно провести час у сімейному колі.
 


До складу настільної гри «Черепашачі Перегони» входить:
  • 1 ігрове поле
  • 5 дерев'яних черепах
  • 52 карти
  • 5 жетонів
  • Правила гри
 


Придбати настільну гру «Черепашачі Перегони» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.