Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Cities of Splendor

899 грн. очікується

2 отзыва

16 человек добавили
в список желаний


   Коштовне каміння - це не більше ніж мінерали, які красиво виглядають після обробки. Їх вартість диктується рідкістю, а також складністю видобутку й огранювання. Виділяють напівкоштовні камені, але чіткої межі між цими категоріями не існує. З розвитком технологій з'явилося багато різноманітних і дешевих способів створювати синтетичні імітації самоцвітів. Але завдяки цьому вартість справжніх дорогоцінних каменів тільки зросла..

 

Тип: стратегія
Видавництво: Space Cowboys
Час гри: 60-90
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 10+
Мова: англійська


Скачати правила до настiльної гри Cities of Splendor Англ.

Увага! Для гри в це доповнення, вам знадобиться базова версія Сплендор

   «Cities of Splendor» - це чудове доповнення до мегапопулярної настільної гри під назвою [Сплендор /ua/splendor.html].. У коробці вас чекають 4 окремих модуля, які в комбінації з базовою грою роблять геймплей ще глибшим і цікавішим

   Перший модуль називається «Міста». Тепер при підготовці ігрової партії, замість карт вельмож ви повинні викласти карти міст. За механікою вони діють практично так же, але коштують дорожче і по суті змінюють умови перемоги, оскільки як тільки хтось з учасників отримує тайл міста, раунд дограється і гра закінчується.
    Другий модуль - «Торгові Пости» пропонує гравцям нове поле з п'ятьма торговими точками, захопивши які, гравець отримає певні бонуси. З їх допомогою, в тому числі, можна швидше закінчити гру на своїх умовах.
   Третій модуль - «Схід». Вносить в гру 30 нових карт розвитку з унікальними ефектами. Цей модуль в загальному вносить значний елемент різноманітності в базову гру.

    Четвертий модуль, під назвою «Фортеці», як не складно здогадатися, додає в гру пластикові фішки фортець. Тепер, при покупці карт, ви можете або поставити фортецю на одну з карт, або зняти чужу фортецю з карти. Справа в тому, що коли на карті присутня фортеця противника, її не можна купити. Цей модуль вносить ще більше суперництва в гру, роблячи її більш конфліктною і цікавою.

   Правила радять не додавати більше одного модуля в гру, але насправді ви можете грати в Сплендор повністю включивши 2, 3 або навіть всі 4 модуля. «Cities of Splendor» в результаті виявилось чудовим доповненням, яке подарує вам ще багато захоплюючих партій в [Сплендор /ua/splendor.html].
 До складу настільної гри «Cities of Splendor»:
 – 1 тайл першого гравця
 – 7 тайлів міста
 – 1 поле
 – 20 гербів
 – 30 східних карт
 – 12 пластикових фортець
 – 1 набір правил
Органайзер, зображений на фото, в комплект не входить.

Придбати настільну гру «Cities of Splendor»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.