Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Clank! A Deck-Building Adventure

1 770 грн. очікується

6 отзывов

21 человек добавили
в список желаний


Глибоко в підземеллі стародавнього замку два злодії прокрадались крізь заплутаний лабіринт. Важко навантажені скарбами вони пересувалися досить повільно, раз у раз нервово озираючись і освітлюючи собі дорогу смолоскипом. Раптово один із злодіїв спіткнувся об невеликий камінь. Йому вдалося утримати рівновагу, але ось золотий кубок що вінчав мішок скарбів не втримався і з дзвінким гулом впав на кам'яну підлогу підземелля. І одразу ж лютий рев луною відбився від стін.
- Дракон ! - в жаху прошепотів другий розбійник, і штовхнувши першого в плече, заволав, - Біжимо!


Тип: дек-білдінг, пригоди, фентезі
Видавництво: Renegade Game Studios
Час гри: 60
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 13+
Мова: англійська


    Скачати правила до настiльної гри Clank! A Deck – Building Adventure Англ.
    Скачати правила до настiльної гри Clank! A Deck – Building Adventure Рос.

    «Clank! A Deck – Building Adventure» це приголомшливо цікава настільна гра, заснована на механіці колодобудівництва. Гравцям належить спуститися в древнє підземелля, і остерігаючись могутнього дракона, винести із замку якомога більше скарбів.

    Перед гравцями знаходиться двостороннє ігрове поле, яке пропонує варіанти для базової і ускладненої гри. Кожна його сторона зображує замок і підземелля з безліччю лабіринтів, і потаємних ходів. У печерах заховані різноманітні скарби, а десь навколо бродить дракон.    Кожен з гравців має стартову колоду з 10 карт. Іконки символів на картах дозволяють гравцям переміщатися між печерами, дають деяку кількість очок скіла, за які можна купувати нові карти в колоду а символи меча допомагають знищувати монстрів, які тиняють по підземеллі. Деякі карти також дають одноразові бонуси які потрібно використовувати відразу.
 


 

    Пробираючись вглиб підземелля, гравцям будуть зустрічатись різні секрети, які зазвичай приносять який-небудь приємний невеликий бонус (очки пересування, переможні очки, зілля лікування, ітд.) У деяких печерах гравці зустрінуть магазини, єдине місце в якому можна придбати ключ від прихованих проходів. Ці проходи дають гравцям можливість потрапити в деякі віддалені печери, в яких можуть зберігатися найцінніші скарби, або ж просто скоротити шлях під час втечі.

    Найголовнішою і цікавою родзинкою цієї гри є той самий «клац». Клац це шум, який створюють гравці. Спіткнувся об камінь - пошумів. Вийшла карта яка дозволяє спорудити драбину за 2 клац - ще шум. Справа в тому, що в підземеллі живе стара дракониха, яка ревно охороняє свої скарби, і ненавидить всяких там злодіїв. Тому будь-який шум привертає її увагу. Коли хтось із гравців «шумить», він ставить на спеціальне поле певну кількість кубиків свого кольору. Як тільки з колоди карт пригод виходить карта з символом дракона, це означає що гігантська рептилія нападає на героїв. Всі кубики гравців скидаються в загальний мішок дракона, в якому вже знаходиться певна кількість чорних кубиків. Мішок струшують щоб кубики перемішалися, а потім наосліп дістають звідти кілька кубиків. Зазвичай від 3 до 5 (але може бути і більше). Ті гравці, чиї кубики були вийняті з мішка отримують поранення, які відзначають цими кубиками на треку здоров'я. Чорні кубики означають що ніхто не отримує ран, але радіти рано, адже тепер в мішку стало менше чорних кубиків і ймовірність того, що під час наступної атаки дракон вкусить когось із героїв зростає. І звичайно ж, у тих хто шумить більше за інших, зростає шанс бути вкушеним.
 


 

    Головна мета кожного гравця - вкрасти з підземелля артефакт, по дорозі прихопивши ще що-небудь з цінного. Але поцупити артефакт це тільки пів-справи, тепер ще треба винести його на поверхню. Перший гравець, який вибирається із замку, отримає 20 переможних очок і запускає своєрідний таймер. Тепер у інших гравців є лише три ходи щоб вибратися з печер, причому дракон буде атакувати кожен хід.

    Ігровий процес проходить бадьоро, весело і азартно. «Clank» це не просто гра на складання колоди, до якої «прикрутили» ігрове поле з драконом. Це оригінальна, глибока гра, з безліччю різних комбінацій карт, захоплюючим і насиченим геймплеєм. Красиві ілюстрації карт в стилі мультяшного фентезі а також високоякісні компоненти гри укупі з чудовим органайзером, роблять цю гру справжнім діамантом у світі настільних ігор, і ви просто зобов'язані пограти в неї!

До складу настільної гри «Clank! A Deck – Building Adventure» входить:
 – двостороннє ігрове поле
 – 183 карти
 – 7 жетонів артефактів
 – 2 жетона ключів
 – 3 жетона корони
 – 3 жетона ідолів мавпи
 – 4 жетони майстерності
 – 11 жетонів секретів
 – 18 жетонів малих секретів
 – 120 кубиків
 – 4 фішки гравців
 – фішка дракона
 – мішечок
 – правила гри

Придбати настільну гру «Clank! A Deck – Building Adventure» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.