Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Cluedo Sherlock Edition

✓ в наявності
1295грн. Купити3 человека добавили
в список желаний


    «Труп лежав на самому видному місці. Смерть, імовірно, настала в результаті удару ззаду протягом попередньої доби. Виглядає так, як ніби труп був доставлений в це місце. Знаряддя вбивства не було знайдено. Свідків не знайдено. Слідство зайшло в глухий кут, а значить пора звернутися до незалежного експерта, Шерлока Холмса.
P.S. Як виявилось, тіло знайденого містера N. належить добре відомому професору Моріарті. Справа приймає поганий оборот. »

 

 

Тип: детективна
Видавець: Winning Moves
Час гри: 30-90
Кількість гравців: 2-6
ВІк: 9+
Мова: англійська

 

 

 
Cluedo Sherlock Edition - це вже знайома гра Клуедо в ілюстраціях популярного британського серіалу Шерлок. У грі персонажа замінені на відомих нам по фільму героїв, а локації також перенесені в декорації серіалу.
Підозрюються абсолютно всі і навіть особистість самого детектива Шерлока під сумнівами, адже у нього то точно був мотив позбутися Моріарті. Доктор Ватсон теж сам собі на умі. Можливо у вбивстві вченого суперника Шерлока таїтися його бажання хоч раз обійти свого приятеля. Місіс Хадсон? Мила дама, але що ми знаємо про її минуле ? Майкрофт Холмс - це точно темна конячка з довгими руками, який також легко може позбутися Моріарті. Хто ще? Ах, це ж неврахована помічниця професора - Ірен Адлер, авантюристка і «Та Жінка», яка змогла вже раз переграти Шерлока. У кожного могли бути свої причини, але хто ж зміг здійснити це зухвале вбивство? Не відомо, адже у всіх, навіть у інспектора Лестрейда, немає повноцінного алібі...
 

 
Cluedo - це класична детективна гра, в якій гравцям по зачіпки потрібно вгадати три речі: хто вбив, за допомогою чого і де саме. Для цього в обмеженому колі підозрюваних потрібно першими розгадати всі три загадки.
Кожна карта в грі Cluedo унікальна, на початку партії в конверт прибираються три з них: ім'я вбивці, знаряддя і місце злочину. Решта карт розподіляються між гравцями. Протягом партії гравці ставлять одне одному запитання і методом виключення намагаються з'ясувати, які карти в конверті.
Cluedo Sherlock Edition порадує всіх шанувальників серіалу і виконавця головної ролі Бенедикта Камбербетча. Також в стороні від цієї чудової гри не залишаться любителі детективного жанру, творчості Артура Конан Дойля і Агати Крісті. 
Комплектація настільної гри "Cluedo Sherlock Edition":
 – ігрове поле
 – 6 кольорових фішок персонажів
 – 6 фігурок знарядь злочину
 – 6 карт підозрюваних
 – 6 карт знарядь злочину
 – 9 карт локацій
 – конверт для матеріалів справи
 – інструкції та матеріали справи
 – 2 кубики
 – блокнот для заміток детектива
 – правила гри

Придбати настільну гру "Cluedo Sherlock Edition" у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.