Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Cyclades: Hades

869 грн. очікується

7 отзывов

15 человек добавили
в список желаний


Аїд, старший син Кроноса, брат Зевса і Посейдона, після перемоги над титанами отримав у владарювання підземне царство мертвих. Там, глибоко в надрах землі сидить він на величезному троні і тримає на прив'язі жахливого пса Цербера. За багато століть правління, він зібрав величезну армію мертвих, і тепер, будучи сильним як ніколи, Аїд готовий приєднатися до боїв палаючих на поверхні землі ...

Тип: стратегія
Видавництво: Matagot
Час гри: 90
Кiлькiсть гравцiв: 2-5
Вiк: 10+
Мова: англійська


Скачати правила до настiльної гри Cyclades Hades

    Cyclades Hades це перше модульне доповнення до настільної гри «Кіклади». Як ви пам'ятаєте, оригінальна гра переносить нас у часи Давньої Греції, коли на архіпелазі в Егейському морі зійшлися в смертельній битві люди, герої, міфічні монстри і боги. І ось тепер настав час володарю підземного царства мертвих, Аїду, вступити в бій.
 

    Це доповнення складається з 4 самостійних модулів, і під час підготовки до гри, ви можете вибрати, які саме з них ви хочете бачити в майбутній партії:
- Вільне розташування. Цей модуль дозволяє гравцям перед початком гри зробити підношення богам, і в залежності від результату вибрати собі початкові острова.
- Аїд і армія мертвих. У грі з'являється сам бог Аїд на чолі війська мертвих воїнів. На початку кожного раунду кидається кубик і гравці рухають колону по спеціальному треку. Як тільки колона досягає цифри «9», в грі з'являється Аїд, заміщаючи собою одного з богів. Бог мертвих дозволяє гравцям наймати нежить і кораблі. В кінці раунду Аїд і його слуги повертаються під землю, але вони обов'язково повернуться на поле бою знову...
- Заклик міфічних героїв і істот. У гру вводяться нові персонажі, яких можна закликати на полі бою. У тому числі Харон, паромщик підземного царства, і кровожерливий пес Цербер.
- Ласка богів. У гру додається новий тип карт - жриці, які допомагають вам отримати благословення богів, що в свою чергу приносить приємні бонуси.
 

    В цілому вийшло чудове доповнення, яке жодним чином не перевантажує базову гру, а навпаки, розширює її межі, роблячи її ще більш багатогранною і захоплюючою.

До складу настільної гри «Cyclades Hades» входить:
 – жетон «Некрополь»
 – 4 жетона «театр»
 – 8 маркерів достатку
 – 1 картка Аїда
 – 8 карт «благовоління богів»
 – 5 мініатюр мертвих воїнів
 – 5 мініатюр кораблів-примар
 – 1 колона Аїда
 – 6 мініатюр героїв
 – 1 мініатюрка Цербера
 – 30 карт
 – правила гри

Придбати настільну гру «Cyclades Hades» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.