Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Cyclades: Titans

1 459 грн. очікується

1 отзыв

18 человек добавили
в список желаний


В ті часи, про які ходять легенди, землею правив великий титан Кронос, батько Зевса. Решта титанів підкорилися його волі і були готові виконати будь-яку волю повелителя. І коли боги на чолі з Зевсом повстали і оголосили війну Кроносу, титани як один, стали на його захист. То була епічна битва, гідна бути описаною золотими літерами на пергаменті зітканому з блискавок. Зрештою боги здобули велику перемогу, і титани були вигнані в Тартар. Але історія на цьому не закінчується. Пройшли століття, і титани повернулися, палаючи лютим бажанням помститися ...

Тип: доповнення до настільної гри
Видавництво: Matagot
Час гри: від 60 до 120 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 6
Вiк: від 10 років
Мова: англійська


Увага! Настільна гра «Cyclades Titans» не самостійна – це розширення! Для початку вам необхідно придбати базову гру Cyclades.

«Cyclades Titans» це тематичне доповнення до популярної настільної стратегічної гри - «Кіклади». Уже за назвою гри стає зрозуміло, що в битву включаються стародавні і могутні титани. Це так, але крім цього, «Cyclades Titans» вносять ще чимало інших, цікавих нововведень в гру.

В першу чергу це звичайно ж титани. Великі воїни античних часів. Якщо ви готові домовитися з Кроносом, він відправить своїх титанів вам на допомогу.

Друге нововведення, про яке хочеться розповісти, це карти артефактів і нову умову перемоги. Артефакти замішуються в колоду з картами міфічних істот. І той, кому вдасться дістати всі п'ять артефактів, переможе в грі.

Також дизайнери розробили варіант кооперативної гри вшістьох, на той випадок, коли гравців занадто багато, або для любителів спільної гри.

Окрасою доповнення також стало нове ігрове поле. На відміну від базової гри, на полі якої намальовані архіпелаги маленьких островів, в «Cyclades Titans» зображені кілька великих островів, так само розділених на окремі зони, які можна захоплювати, де можна зводити будівлі або застосовувати ефекти міфічних істот.

Доповнення вийшло на славу. З ним ви ще глибше зануритеся в захоплюючу атмосферу грецької міфології. З прибуттям титанів, рівень епічності гри подолав ще один щабель, підносячись до Олімпу. Радимо це доповнення всім любителям оригінальної гри, шанувальникам античності і грецьких міфів, а також всім гравцям, хто любить якісні і збалансовані стратегії.

Звертаємо вашу увагу, що для гри в «Cyclades Titans», вам необхідна базова версія настільної гри «Cyclades».

До складу настільної гри «Cyclades Titans» входить:
 – двостороннє ігрове поле
 – 5 мініатюр артефактів
 – 5 карт артефактів
 – поле підношень
 – 5 карт особливих метрополій
 – 5 тайлів особливих метрополій
 – 7 жетонів достатку
 – компоненти для 6 гравця
 – 15 мініатюр титанів
 – 15 жетонів територій
 – лист бога Кроноса
 – правила гри

Придбати настільну гру «Cyclades Titans» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.