Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Descent. Мандрівки в Пітьмі"

✓ в наявності
413грн. Купити

11 отзывов

19 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Descent: Journeys in the Dark
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраного органайзера: 275 х 275 х 90 мм
 
 
 
 

 

Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описі, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Descent: Органайзер – дуже крутий аксесуар для «Descent: Journeys in the Dark (2nd Edition)». Якщо ви щасливий володар цієї гри, то напевне не раз міркували над тим, як краще зберігати оті усілякі штуки, що необхідні для кожної партії. Розкласти у коробці з базової гри майже 40 мініатюр, десяток колод та гору жетонів так, щоб оце все не перемішалося, ніде не подряпалось та ще й займало якомога менше місця – завдання для профі.
 


Тепер є просте рішення: «Descent: Органайзер». Всі карти по своїм гаманцям, жетони в різних відділеннях, а головне: окреме місце для кожної мініатюрки. Це все, що необхідно знати про органайзер для «Descent». Решта інформації чисто технічна: він з дерева, ідеально вміщується в коробку базової гри та легко збирається за допомогою інструкції.
 До складу набору «Descent: Органайзер» входить:
 
– деталі органайзера
– інструкція
 

 
 
Придбати набір «Descent: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.