Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Анахронність

3 050 грн. очікується

8 отзывов

53 человека добавили
в список желаний


Минуло багато років з Дня Очищення. Дня, коли вибух неймовірної потужності потряс планету, знищивши міста і селища. Земля спотворилася, безліч людей загинуло, а ті що вижили - змушені були тулитися в схованках, глибоко під землею. Однак з часом, людство оговталося від катастрофи і стало шукати шляхи відновлення цивілізації. Серед руїн виникли чотири ідеологічних течії, інакше відомих як «шляхи»: Прогрес, Перевага, Порятунок і Гармонія. На чолі кожної з цих течій стоїть лідер, і кожна з них переслідує власні цілі в цьому постапокаліптичному світі ...

Тип: стратегія
Видавець: Crowd Games
Час гри: 60-120
Кількість гравців: 1-4
Вік: 15+
Мова: російська


Правила гри Анахронність (Anachrony) - рос.
Правила игри Анахронністьь: Екзокостюми командерів - рос.


    «Анахронність» - чудова науково-фантастична настільна стратегія для 1-4 чоловік, дія якої розгортається в постапокаліптичному світі майбутнього. Після глобального вибуху на Землі сформувалися чотири глобальні фракції, прихильники яких намагаються відновити землю, але при цьому прагнуть реалізувати власні амбіції. Коли в епіцентрі вибуху вчені виявили нейтроній - універсальний матеріал, здавалося, справи підуть в гору, однак все виявилося не так просто. Саме нейтроній виявився винен в часовій аномалії, через яку і стався катаклізм. До Землі мчить величезний астероїд, і тільки ви, очоливши одну з фракцій, можете врятувати рідну планету ...
 

    Гра триває протягом 5-7 раундів, кожен з яких складається з 6 етапів. Частина гри проходить до падіння астероїда, в той час як друга половина починається вже після катаклізму. Мета гри - заробити якомога більше переможних очок.
    Перед початком гри кожен з учасників отримує свій власний персональний планшет фракції. Кожен з планшетів двосторонній, і якщо сторона «А» - однакова для всіх, то граючи на боці «Б» ви отримаєте унікальну фракцію з певними сильними і слабкими сторонами, від яких і буде залежати ваша власна стратегія. Новачкам ми настійно рекомендуємо в перших партіях використовувати сторону «А»
 

     У кожному раунді гравці будуть відкривати нові будівлі, заповнювати зони працівниками і ресурсами, виставляти робочих на поле, виконувати різні дії і навіть подорожувати в часі! Ключовою механікою гри, є розподіл робочих, проте і тут авторам гри вдалося вплести нові струни в банальну, здавалося б, механіку. Робочих можна відправляти як на свій планшет, так і у столицю, де править Всесвітня Рада. Однак будьте обережні - навколишня атмосфера в столиці смертельно небезпечна, тому перед відправкою, робочих потрібно обов'язково екіпірувати спеціальними екзокостюмами. Ваші підопічні можуть споруджувати будівлі і суперпроекти, добувати ресурси, торгувати і багато іншого.
    Однією з цікавих знахідок гри є те, що завдяки часовій аномалії ви можете отримувати ресурси з майбутнього, які пізніше обов'язково доведеться повернути.
 

    Після падіння астероїда столиця почне руйнуватися, і на цьому етапі вам потрібно докласти всіх зусиль, щоб зуміти врятувати своє місто і евакуювати людей, адже це не тільки дозволить уберегти цивілізацію, а й заробити велику кількість переможних очок!

    Гра неймовірно захоплююча, і хоча з першого погляду може здатися досить складною, через велику кількість інфографіки та незрозумілих символів, вона дуже логічна і атмосферна. Завдяки цьому, а також безлічі тактичних комбінацій, можливих дій і стратегій вона недарма заслужила вкрай позитивні відгуки від тисяч гравців по всьому світу. А ще в цій локалізації доступні пластикові мініатюри екзокостюмів командерів! Чудовий подарунок всім шанувальникам наукової фантастики і глибоких, цікавих настільних стратегій!
 


Комплектація:

- 1 ігрове поле,
- 4 планшета гравців,
- 4 планшета шляхів,
- 1 планшет судного дня,
- 1 планшет Хронобота,
- 1 планшет евакуації,
- 80 пластикових ресурсів,
- 30 пластикових крапель води,
- 6 особливих кубиків,
- 20 карт експериментів,
- 8 карт лідерів,
- 22 карти видобутку і найму,
- 16 карт початкового активу,
- 9 карт досягнень,
- 12 двосторонніх фрагментів хронології,
- 1 фрагмент астероїдного удару,
- 72 картки будівель і аномалій,
- 8 карток суперпроектів,
- 45 жетонів наукових відкриттів,
- 4 герба гравців з пластиковими підставками,
- 1 герб Хронобота,
- 30 жетонів екзокостюмів,
- 80 жетонів працівників,
- 15 жетонів столиці,
- 9 жетонів «комірка недоступна»,
- 24 жетона енергоядер,
- 44 жетона розриву,
- 16 жетонів парадоксів,
- 32 маркера шляху,
- 6 жетонів Хронобота,
- 66 жетонів переможних очок,
- 8 маркерів морального духу і подорожей у часі,
- 2 маркера судного дня,
- 80 жетонів ресурсів,
- 4 пам'ятки,
- 1 блокнот для підрахунку очок,
- 30 пластикових мініатюр висотою 55 мм,
- 1 планшет пригод,
- 1 планшет варти,
- 4 планшета посилення екзокостюмів,
- 36 карт пригод,
- 1 карта-пам'ятка по пригодах,
- 2 карти досягнень,
- 1 кубик пригоди