Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

7 Чудес

Немає в наявності

127 отзывов

342 человека добавили
в список желаний   Велетенську статую Геліоса було видно за багато десятків кілометрів, і моряки, які прибували в гавань Родосу, захоплювалися величчю Греції, яка таким чином вшанувала бога сонця. Статуя простояла трохи більше 50 років, і була потім зруйнована землетрусом, але навіть лежачи на землі, вона була неймовірно величезною. В історію вона увійшла як одне з семи чудес світу, під назвою «Колос Родоський».
 

Увага! Видання цієї версії гри припинене. Але ви можете придбати друге, покращене видання за цим посиланням.


Тип:  розвиток цивілізації, картковаВидавець: Ігромаг (Україна), Repos Production (Бельгія)
Час гри: від30 до 60 хвилин
К-сть гравців: від 2 до 7
Вік: від 13 років
Мова: мовонезалежна
Правила настільної гри 7 Wonders (7 Чудес) українською мовою
Правила настільної гри 7 Wonders (7 Чудес) російською мовою
 

 

   Ви напевно чули фразу «Усе геніальне - просто»? Вона якнайточніше змальовує настільну гру «7 чудес». Вигадана більше 10 років тому, ця гра підкорила сотні тисяч гравців по всьому світу своїми простими правилами і глибоким, цікавим ігроладом. Отримала низку доповнень, і багато разів перевидавалася різними мовами. Грати в неї можуть від 3 до 7 чоловік, а партія триває від 30 до 45 хвилин.
 

Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес)


   Кожен з гравців створює свою цивілізацію, вибудовуючи сировинні та промислові споруди, розвиваючи торгівлю, армію, науку і культуру, а також прагне спорудити одне з чудес світу.
   Серце гри - механіка драфту. Протягом трьох епох (раундів) гравці мають у своєму розпорядженні певний набір карт. Кожного ходу гравець вибирає одну карту з наявних, а потім учасники одночасно розкривають вибрані карти і додають їх до своєї цивілізації. Решту карт гравці передають за правилами, або сусідові зліва, або справа. При бажанні карту можна продати за монети, або використати для спорудження одного з етапів чуда світу. Звісно, для цього потрібні ресурси. Якщо у вас немає необхідної сировини, її завжди можна купити у сусідів.
 

Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес)


   «7 Чудес» ідеально збалансована. Переможної стратегії, яка була б кращою за інші - немає. І це чудово, адже можна робити ставку як на культуру або науку, так і на військову міць або торгівлю. Великим плюсом гри є також практична відсутність даунтайму. Усі гравці обирають карти одночасно, і таким чином гра не затягується. Красиві ілюстрації, неймовірний рівень реіграбельності і якісні компоненти завершують картину настільного хіта.
   У нас ви можете придбати українську локалізацію гри, яка абсолютно ідентична за якістю оригінальній, англійській версії. «7 Чудес» сподобається як дорослим, так і дітям, і стане бажаним гостем на вашому столі!
 

Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) компоненты игрыНастольная игра - 7 Wonders (7 чудес) компоненты игры

 

Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) компоненты игры Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) компоненты игрыНастольная игра - 7 Wonders (7 чудес) компоненты игры

 
     Якщо Вас зацікавила ця гра, рекомендуємо звернути увагу на настільну гру «7 Чудес: Дуель».
 
   До складу настільної гри «7 Wonders (7 чудес)» входить:
 
 • 7 карточок чудес
 • 7 карт чудес
 • 49 карт Епохи I
 • 49 карт Епохи II
 • 50 карт Епохи III
 • 46 жетонів конфлікту
 • 24 монети номіналом 3
 • 46 монет номіналом 1
 • 1 буклет для підрахунку переможних балів
 • 1 книга правил
 • 2 карти для “2-х гравців”
 

Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) компоненты игры Настольная игра - 7 Wonders (7 чудес) компоненты игры

 
Увага! Опціонально в нашому магазині до цієї гри можна придбати органайзер від TowerRex. Використовучи його, ви легко зможете розмістити в коробці базової гри ще й усі компоненти таких доповнень, як «7 Чудес: Армада», «7 Чудес: Лідери»«7 Чудес: Міста» и «7 Чудес: Набір Чудес». Карти лідерів та кожної з епох чудово поміщаються в своїх відділах навіть у протекторах. А всі види жетонів мають власні відсіки для зберігання:
 

 


   Придбати настільну гру «7 Wonders (7 чудес)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.