Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

DEUS

Немає в наявності9 человек добавили
в список желаний


«Варвари! Агресивні, дурні, жадібні та злі! В них немає писемності, їхня мова подібна на завивання тварин. Вони не вміють кувати міцні металеві лати та будувати механізми. Їхній одяг – грубо оброблені шкури звірів, а зброя застаріла сто років тому. Вони грабують наші селища та вбивають наших людей. Вони небезпечні. З ними неможливо домовитись, тому їх потрібно знищити!» – закінчивши свою промову, воєвода вказав своїм мечем у сторону нагромадження дерев’яних будівель. Здавалося, що поселення збудоване дітьми: примітивні курені, жодних стін з каменю, ровів чи міцних укріплень. Солдати зі схвальним гулом рушили у сторону ворога, а воєвода із сумом подумав: «А домовитись ніхто навіть не намагався».

Тип: цивілізація, стратегія
Видавництво: Asmodee (Франція)
Час гри: від 60 до 90 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4
Вік: від 14 років
Мова: англійська

Правила настільної гри «Deus» англійською мовою

Deus – дивовижна і доволі незвична стратегія на розвиток цивілізації. Незвичайні тайли із заокругленими краями виглядають дуже гарно і дозволяють створювати дивні та цікаві карти «неправильних» форм. Проста, і в той самий час хитра механіка активації дає величезний простір для дій та дозволяє мінімізувати випадковість. Також ви отримуєте бонуси не лише під час розіграшу будівель, а ще й коли скидаєте зайві карти з руки. Гра відмінно масштабується (в неї однаково цікаво грати і удвох, і в компанії з 3-4 учасників), легко піддається новачкам та захоплює з першого ходу. Хоча «Deus» і побудована на одній єдиній механіці, реалізація ігрового процесу вражає різноманіттям ходів і тактичних можливостей.

До складу настільної гри «Deus» входить:
– 97 карт
– 187 дерев'яних жетонів
– 59 жетонів переможних балів
– 84 монети
– 7 тайлів місцевості
– 4 планшета гравців
– Правила гри

Придбати настільну гру «Deus» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.