Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Dice Tower: Magic Tree

148 грн. очікується

4 отзыва

13 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільних ігор
Видавництво: TowerRex
Матеріал: деревина
Розмір зібраної вежі: 180 х 180 х 90 мм

 

Вежа для кубиків: Чарівне Дерево – чудовий аксесуар для будь-яких настільних ігор, в котрих використовуються кубики. В основному подібні речі виконують два завдання: заважають шахраювати та додають зручності. Але у «Вежі для кубиків: Чарівне Дерево» є ще одне, надзвичайно важливіше призначення.
 


Навіщо потрібна «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево»? Ми щиро віримо, що у вашій компанії чесна поразка вважається значно приємнішою, аніж перемога будь-якою ціною, тому не будем загострювати увагу на запобіганні шахрайства. Скажемо лише, що спроба викинути кубик потрібною гранню не тільки приречена на провал, а ще й буде дуже помітною для усіх інших гравців. Друге призначення «Вежі для кубиків: Чарівне Дерево» – зручність. Кубики залишаються виключно в спеціальному лотку, не розлітаються. Не падають зі столу та не збивають елементи гри. Та все це лише технічні аспекти. А тепер уважно придивіться до фотографій. «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» – витвір мистецтва. Вона зачаровує своїм дивовижним виглядом та сама по собі слугує чудовою прикрасою. А лоток для кубиків легко слугуватиме місцем, скажемо, для біжутерії. Це і є основне призначення даного аксесуару: приносити естетичне задоволення своїм зовнішнім виглядом.
 


Набір «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» виготовлений з високоякісної, екологічно чистої деревини на сучасному обладнанні. Поставляється у розібраному виді, легко та інтуїтивно складається, а головне, має надзвичайний, навіть трохи містичний вигляд.

До складу набору «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» входить:
– всі необхідні деталі, щоб зібрати Вежу для кубиків: Чарівне Дерево

Придбати набір «Вежа для кубиків: Чарівне Дерево» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.