Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Doomtown: Reloaded

1 399 грн. очікується

1 отзыв

3 человека добавили
в список желаний


    Дикі землі, примарне золото, викликані індіанськими шаманами духи, винаходи, що випереджають століття, занедбані ковбойські міста, захоплені бандитами поселення, перестрілки і азартні ігри - все це мала частина історії, яку розповідає нам настільна гра Doomtown: Reloaded.
 

 

Тип: дикий захід, карткова
Видавництво: Alderac Entertainment Group
Час гри: 30
Кiлькiсть гравцiв: 2-4
Вiк: 12+
Мова: англійська


Скачати правила до настiльної гри Doomtown: Reloaded Англ.

Doomtown: Reloaded - це перевипущена і переосмислена колекційна карткова гра Doomtown 1998 року. Тепер це не ККГ, а РКГ - розширена карткова гра, в якій ви створюєте колоди з доступних всім карт.
Doomtown: Reloaded - це настільна гра по всесвіту Мертвих Земель (Deadlands), суміші вестерну, хоррора і стімпанка. Це дійсно пророблена історія, що оповідає про події в альтернативної реальності 19 століття в США, в якій громадянська війна затягнулася на десятиліття довше, погубивши більшість чоловічого населення. У слідстві чого розвиток країни виявився загальмованим, жінки отримали рівні з чоловіками права, ставши і воїнами, і політиками, а колишні раби відпрацьовували свою свободу в рядах армії.
У базовій грі Doomtown: Reloaded гравці можуть вибрати колоди чотирьох фракцій, а в партії можуть брати участь від двох до чотирьох осіб. Спочатку всім доступні створені заздалегідь колоди, але учасники вільні замінювати в них карти на свій розсуд. Для розширення в базі можна знайти більше 50 карт.
 
 
 
Кожна колода в грі Doomtown: Reloaded обмежена певними рамками - це 52 карти, характерні для класичної карткової гри. І це не випадково, адже, крім різних своєрідних властивостей і текстів, вони також мають стандартні карткові масті і номінали.
Ігровий процес складається з раундів, розділених на фази:
В першу фазу гравці роблять ставки і розігрують звання першого гравця за допомогою покерної комбінації на своїх п'яти картах в руках.
Друга фаза дозволяє отримати дохід з своїх виставлених територій і заплатити викладеним найманцям.
Третя фаза, денна, містить кілька кроків. Гравці можуть в цей час розіграти будь-які з п'яти доступних дій:
• Скористатися можливостями вже викладених карт.
• Переміститися в іншу локацію.
• Торгувати або обмінюватися предметами між персонажами.
• Купувати, тобто викладати перед собою карти з руки за вказану вартість.
• Влаштувати перестрілку. Знову підсумок бою розігрується за допомогою створення найкращої покерної комбінації з п'яти карт, витягнутих з колоди.
Під час останньої, західної, фази гравці підраховують свій вплив і контроль і порівнюють з потрібними для перемоги параметрами.
Doomtown: Reloaded - це дійсно тематична гра, з нестандартними для ККГ механіками і величезними можливостями для стратегічної побудови колоди. Адже в ній потрібно не тільки брати сильні карти, але і підбирати співвідношення мастей і номіналів, щоб створити умови для витягування покерних комбінацій.

До складу настільної гри «Doomtown: Reloaded»:
 –  ігрове поле
 –  286 карт
 –  жетони
 –  правила гри

Придбати настільну гру «Doomtown: Reloaded»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.