Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Downforce

✓ в наявності
1099грн. Купити12 человек добавили
в список желаний


Чи відомо вам, що таке справжні гонки? Гонки, коли кров кипить у жилах, а мотор гарчить в такт ударам серця. Коли дерева, кущі, рекламні щити і глядачі що майорять повз перетворюються в яскравий калейдоскоп. Коли скидаючи швидкість твій болід входить в крутий поворот, а потім пілот прискорює машину до межі, прямуючи до заповітного фінішу. Глядачі ревуть в екстазі, а особливо переживають ті, хто зробив великі ставки на цю гонку, адже для них це не просто розвага – на кону стоять мільйони доларів…

Тип: пригоди, гонки та спорт
Видавництво: Restoration Games, IELLO
Час гри: 20-40 хвилин
К-сть гравців: від 2 до 6
Вік: від 10 років
Мова: англійська


Завантажити правила до настільної гри "Downforce" англійською мовою.

 

 


«Downforce» – динамічна і дуже захоплююча настільна гра для 2-6 гравців, з простими правилами, і азартних ігроладом. У цій настолочці ви не тільки побуваєте на трибунах всесвітньо відомих перегонів, а й зможете зробити ставки а також пристойно заробити, застосувавши для цього інтуїцію, і деякі, скажімо так – зв'язки ;)
 

Що під капотом?

Гра триває кілька раундів, в першому з яких гравці розбирають карти швидкості, і отримують можливість поторгуватися за боліди. У цій фазі кожен з гравців отримає як мінімум один автомобіль і одну або кілька карт спеціальних властивостей. Звісно ж – не безкоштовно, а за гроші. Будьте уважні, чим більше грошей ви витратите в цій фазі, тим більше переможних балів втратите наприкінці гри.
 
Поїхали!

Як тільки ця фаза завершена, ми переходимо безпосередньо до перегонів. Гравці по черзі розігрують карти швидкості пересуваючи УСІ зазначені там боліди на певну кількість клітин на ігровому полі. Звичайно, кожен з гравців зацікавлений в тому, щоб першим до фінішу прийшов саме його автомобіль, але рухати також доведеться і автомобілі опонентів. Тричі на протязі траси машини будуть перетинати межу ставок, і кожен раз кожен гравець буде відзначати на своєму аркуші колір машини, яка на його думку прийде до фінішу першою.
 

 

 
Фініш!

Гра завершується, коли всі машини перетинають межу фінішу, або коли у гравців закінчуються карти швидкості. На цьому етапі гравці підраховують переможні бали, враховуючи свої ставки, призові місця які зайняли їх боліди, і штрафні бали за витрачені гроші в фазі покупки машин.

Настільна гра «Downforce» особливо сподобається шанувальникам гонок, любителям помірного рандома і азартного, насиченого ігроладу. Гра дуже реіграбельна, і добре масштабується під різну кількість гравців. У коробці ви знайдете якісні пластикові модельки, барвисті карти і двостороннє ігрове поле для різних режимів складності. Сідайте зручніше і вперед – до перемог!


Комплектація гри «Downforce»:
  • двостороннє ігрове поле;
  • блокнот підрахунку;
  • 6 жетонів пілотів;
  • 6 фішок болідів;
  • 54 ігрові картки.
  • Розмір коробки: 300х300х71 мм;
  • Вага: 1.4 кг
Придбати гру «Downforce» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.