Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Органайзер для настільної гри "Древній Жах"

✓ в наявності
270грн. Купити

38 отзывов

44 человека добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри Eldritch Horror (Стародавній Жах)
Видавництво: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розмір зібраного органайзера: 285 х 285 х 57 мм
 
 
 
 

 

  Увага! Якщо ви бажаєте використати органайзер для гри, котра не зазначена в описанні, належить впевнитися, що внутрішній розмір коробки співпадає з габаритами органайзера. Також нагадуємо, що розміри коробок оригінальної версії та локалізації можуть відрізнятися.

Eldritch Horror: Органайзер – чудовий аксесуар для зручного зберігання настільної гри «Eldritch Horror (Стародавній Жах)» разом із доповненням «Forsaken Lore (Забуті Таємниці)». Вам подобається, щоб незчисленні карти із різноманітних колод лежали в окремих відділеннях? Набридла перемішана купа різноманітних жетонів і тайлів? Тоді органайзер створено саме для вас. Спеціальні відсіки для усього різноманіття компонентів гри. А ще цікава новина: сегмент для зберігання маленьких жетонів відтепер закривається спеціальною кришкою. Це означає, що коробку з органайзером можна перевертати, ставити боком і навіть трусити, все одно компоненти залишаться на місцях.

Eldritch Horror: Органайзер виготовлено з високоякісних матеріалів на сучасному обладнанні, поставляється розібраним, легко складається за допомогою інструкції та ідеально вміщується в коробку з базової гри.
 До складу набору «Eldritch Horror: Органайзер» входить:
 
– деталі органайзера
– інструкція
 
 

 
Придбати набір «Eldritch Horror: Органайзер» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.