Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Eldritch Horror: The Mountains of Madness

1 399 грн. очікується

4 отзыва

10 человек добавили
в список желаний


Якщо вірити Некрономікону, а йому варто вірити, то старці першими прибули на цю планету. Давним-давно вони заснували колонію на Землі і почали облаштовувати навколишній простір. Виводили нові види і проводили їх селекцію. Вони нас, людей, вивели як худобу на забій, як смачне м'ясо і домашніх вихованців. Старці вели повномасштабну війну з Мі-Го, шогготами і нащадками Ктулху. І після всього цього ви, невелика група дослідників хочете відправитися в Арктику прямо в лапи Древніх? Пам'ятайте, що трапилось з експедицією? А ті, хто пішов їх рятувати, ледве втекли від одного лише представника древньої раси. Минуло багато років, і він цілком міг розбудити інших. Так я туди сунусь тільки після масованого ядерного удару, і то лише за підтримки військових. При всій повазі смію заявити: ви абсолютно божевільні ...

Тип: доповнення до настільної гри Eldritch Horror
Видавництво: Fantasy Flight Games (США)
Час гри: від 150 до 180 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 1 до 8 гравців
Вiк: від 14
Мова: англійська


Увага! Настільна гра Eldritch Horror: The Mountains of Madness (Древній Жах: Хребти безумства) не є самостійно грою - це розширення! Для гри в неї спочатку Вам слід придбати базову настільну гру Eldritch Horror (Древній Жах)!

  Eldritch Horror: The Mountains of Madness - чудове доповнення до гри Eldritch Horror (Древній Жах). На цей раз гравцям належить пройти шлях героїв однойменного твору майстра хоррора Говарда Лавкрафта. Як і в «Хребти безумства» безстрашні детективи відправляться на пошуки зниклої експедиції на південний полюс. Вони виявлять жахливу картину зруйнованого табору і зустрінуться віч-на-віч зі старцями - інопланетними істотами, які панували на землі задовго до появи людей. Але на відміну від книги, результат подій в грі буде залежати лише від учасників партії.

  Врятуватися за всяку ціну. Як і у всіх іграх по всесвіту Говарда Лавкрафта, в Eldritch Horror: The Mountains of Madness гравцям доведеться боротися за виживання, попутно намагаючись не допустити кінця світу. Уявіть собі, навколо лід, страхітливий холод і практично повна відсутність зв'язку з цивілізацією. Вам належить боротися з гіпотермією, жахливою погодою, хижаками, що мешкають в тих краях, і звичайно ж з древніми, яким холод ніяк не шкодить. Потойбічні істоти з інших планет швидші, розумніші, кровожерливіші і витриваліші за будь-яку людину. Ви їм абсолютно не рівня, вони майже всесильні. Єдиний шанс врятувати світ - вдалий збіг обставин, який може допомогти вам, адже древні тільки почали приходити до тями після тисячолітнього сну. Чи варто говорити, що жахливі картини, які відкриються вашому погляду, можуть звести з розуму. А в деяких випадках, при зустрічі з колишніми господарями планети смерть буде набагато краще будь-якого іншого результату. Не всі повернуться з походу живими і вже точно ніхто не зможе залишитися в здоровому глузді.

  Що нового? У коробці з настільною грою Eldritch Horror: The Mountains of Madness вас чекають вісім нових детективів з унікальними і корисними здібностями і двоє Древніх. Чудове ігрове поле і безліч предметів, подій, досліджень, артефактів, заклинань і монстрів. З усім цим розмаїттям вам належить очистити світ від таємничих Старців з доповнення або навіть від самого Ктулху з базової гри. Пам'ятайте, наскільки б жахливою книгою не був Некрономикон, в ньому міститься дуже корисна інформація, яка може врятувати ваше життя.

До складу настільної гри «Древній Жах: Хребти безумства» входить:
 – Ігрове поле
 – 8 аркушів дослідників і відповідних жетонів
 – 2 листи Древніх
 – 26 карт міфів
 – 48 карт зустрічей
 – 64 карти досліджень
 – 6 карт інших світів
 – 6 карт експедицій
 – 24 карти особливих зустрічей
 – 14 карт таємниць
 – 12 карт пригод
 – 6 карт прелюдій
 – 8 карт артефактів
 – 16 карт речей
 – 32 карти стану
 – 16 карт заклинань
 – 42 карти унікальних речей
 – 4 карти огляду раунду
 – 22 жетона монстрів
 – 6 жетонів доказів
 – 8 жетонів концентрації
 – 6 токенів воріт
 – токен пригоди
 – токен таємниці
 – 8 пластикових підставок
 – правила гри

Придбати настільну гру «Древній Жах: Хребти безумства» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.