Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Еволюцiя: Рослини

320 грн. очікується

7 отзывов

24 человека добавили
в список желаний


Найбільшою загадкою сучасної ботаніки є рослини-хижаки. Як не дивно, вперше вчені дізналися про низ у другій половині вісімнадцятого століття. Зовсім недавно. А серйозні дослідження проводив відомий вчений Чарльз Дарвін вже у дев’ятнадцятому сторіччі. Він опублікував декілька наукових робіт, присвячених цим надзвичайним рослинам. Та багато ботаніків просто відмовлялися вірити, що існування рослин, котрі здатні впіймати та «з’їсти» комаху, це не вигадка.

Тип: доповнення до настільної гри Еволюція
Видавництво: Правильные игры (RightGames)
Час гри: від 30 до 60 хвилин
Кiлькiсть гравцiв: від 2 до 6
Вiк: від 10 років
Мова: російська


Скачати правила до настiльної гри Еволюція: Рослини Рос.

Еволюція: Рослини – третє доповнення до чудової карточної гри «Еволюція». На цей раз автори повністю змінили механіку отримання їжі. Немає більше кубика та випадкової кількості провізії. Тепер усе залежить від рослин та їх властивостей. Ліани, наприклад, дають стільки харчів, скільки інших типів рослин є у грі, а на грибах жетони їжі з’являються, коли гине тварина. А є ще рослини-хижаки, котрі здатні напасти на тварин. А отже вас очікують нові тактики та небачені раніше шляхи до перемоги.
 

    
 

  До складу настільної гри «Еволюція: Рослини» входить:
 – 36 карт рослин
 – 36 карт властивостей рослин
 – 25 червоних жетонів
 – 15 зелених жетонів
 – 4 порожні карти рослин
 – Правила гри  
 

 
 
 

  Придбати настільну гру «Еволюція: Рослини» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.