Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Gunkimono

До кінця акції залишилося:

0

Дні

0

Години

0

Хвилини

0

Секунди


✓ в наявності
1199 грн. 779грн.
Купити7 человек добавили
в список желаний     Феодальна Японія - час, коли непримиренні конфлікти між феодалами, дайме, роздирали території островів країни Східного Сонця. Час, коли прості солдати не вирішували нічого, а лише слідували шляхом меча за своїми воєначальниками. Час, коли храми могли дарувати втіху або прославити воїнів після битви.

 

Тип: карткова
Видавець: Renegade Game Studios
Час гри: 45-60
Кількість гравців: 2-5
ВІк: 10+
Мова: англійська

 

Скачати правила настільної гри «Gunkimono» англійською

 

  


     Настільна гра «Gunkimono» це гра на контроль територій з механікою виставлення тайлів. Оформлена в стилі середньовічних японських зображень, гра «Gunkimono» являє собою суміш класичних східних ігор з сучасними механіками. А ігровий процес - це вдумлива і неспішна гра з умовами, які постійно змінюються.


     На столі перед гравцями розташовується поле бою, поділене на квадрати різних кольорів і трек храмів. У свій хід гравець може поставити на поле прямокутний тайл, що складається з квадратів двох кольорів таким чином, щоб один і той самий колір не закривав інший, що раніше знаходився на дошці. Потім він отримує бали за складені фігури одного кольору.


     Крім того, якщо на цих фігурах є зображення святилища, то гравець може просунути представника клану цього кольору по треку храмів. У майбутньому за «поклоніння» гравці зможуть отримати фігурки храмів і встановити їх на клітини поля гри «Gunkimono». Таким чином, згодом щоразу отримуючи бали, вони будуть додатково нагороджені балами за фігуру, на якій знаходиться їхній храм.
     У той момент, коли гравець повністю просунеться по треку храмів, він також отримає певну кількість переможних балів.
     Слід зазначити, що висота тайлів на полі також важлива, гравці не можуть виставляти свої «доміношки» так, що одна їх половинка буде знаходитись в повітрі. У разі, коли це важливо, у гравців є по п'ять квадратних жетонів у вигляді половинки тайла. Їх можна використовувати, щоб підняти рівень вгору, перекрити інший колір або будь-яким іншим способом.


     Настільна гра «Gunkimono» - це відмінна стратегія, в якій головне ретельно продумати, як з найбільшою користю використовувати доступні тобі тайли, ігрове поле і викладені фігури супротивника.
     Партія в «Gunkimono» - це боротьба уважності, стратегічного і просторового мислення. У грі «Gunkimono» можуть взяти участь від двох до чотирьох осіб.

     Комплектація настільної гри «Gunkimono»:
 – ігрове поле;
 – 25 маленьких тайлів армії;
 – 60 великих тайлів армії;
 – 15 тайлів бойових стягів;
 – 15 фортець;
 – 5 мініатюр даймьо;
 – 5 тайлов даймьо;
 – 25 маркерів честі;
 – меч першого гравця;
 – тайл кінця гри;
 – тайл прикриття;
 – правила.
 
     Придбати настільну гру «Gunkimono» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.