Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Helvetia Cup

✓ в наявності
1249грн. Купити6 человек добавили
в список желаний


- Отже шановні глядачі, починається перший тайм захоплюючого футбольного матчу на кубок Гельвеції. Сьогодні фінал, зустрічаються Дракони проти Божевільних. Обидві команди сповнені рішучості завоювати кубок, і тренери виставили на поле найкращих гравців. Сьогодні чудова погода, яскраво світить сонце. Стадіон повністю забитий глядачами, і торговці розносять по рядах прохолодні напої. Пролунав свисток судді - гра почалася! Ініціативою відразу заволоділи дракони! П'ятий номер спритно обійшов захисника і віддав пас на партнера по правому флангу штрафного майданчика. Але що це? Футболіст Божевільних у видовищному підкаті відібрав м'яч, і не зволікаючи ні секунди віддав пас третьому номеру. Той перекинув м'яч через гравця драконів, і ним відразу заволодів нападник Безумців. Він наближається до воріт... УДАР! Воротар парирує! УДАР! Штанга! Яка шкода... Воротар драконів потужним ударом вводить м'яч назад в гру... Тааа... сьогодні нас чекає чудовий матч!

Тип: спортивна, тактична, фентезі
Видавництво: Helvetia Games
Час гри: 30-60
Кiлькiсть гравцiв: 2
Вiк: 6
Мова: англійськаСкачати правила до настiльної гри Helvetia Cup Рос.
Скачати правила до настiльної гри Helvetia Cup (Повнi) Англ.
Скачати правила до настiльної гри Helvetia Cup (Спрощенi) Англ.

 «Helvetia Cup» це дуельна тактична настільна гра спортивного жанру. Вона розповідає нам про футбольний матч двох фентезійних команд. Гравцям належить стати тренерами команди Драконів, або команди Божевільних, і грамотно керуючи гравцями на полі, забити якомога більше голів, поки не закінчиться час двох таймів.

 Перед початком кожного матчу, учасники викладають в центрі столу ігрове поле, розділене на гекси (шестикутники), а також розставляють своїх гравців. Одночасно на полі можуть знаходиться по п'ять гравців кожної команди, і по два гравці сидять на лаві запасних. У кожного з гравців на полі є особиста картка із зазначенням його характеристик. Тобто наскільки гравець успішний в підкатах, дриблінгу, ударах по воротах і довгих пасах.

 М'яч розміщується в центрі поля, рахунок виставляється на 0:0, і гра починається.

 Учасники матчу діють по черзі, виконуючи дві фази раунда - рух і дію. У фазі Руху можна пересунути будь-яку кількість своїх гравців на полі на сусідні гекси, враховуючи що в одному гексі не може бути більше одного гравця своєї команди. Можна також використовувати ривок, і пробігти більше гексів, але за кожен зайвий шестикутник, потрібно заплатити фішками прискорення, знявши їх з картки відповідного гравця. Справа в тому, що як тільки з гравця зняті всі фішки прискорення, він вважається втомленим, і гірше виконує дії, адже в такому випадку його особисті характеристики діляться на два.
 


 

  У фазу Дій гравець може виконати або захисні (підкат, відбір м'яча, пресинг), або атакуючі (короткий пас, довгий пас, удар по воротах) дії, більшість з яких вимагають від гравця кинути кубик, щоб подивитися, наскільки успішно він зробив пас, або підкат. В такому випадку, гравець звіряється з характеристикою гравця і кидає кубик. Якщо результат на кубику менше, ніж параметр характеристики, дію успішно виконано.
 


 

  Удар по воротам, теж своєрідна міні гра. Справа в тому що за кожним воротарем знаходиться спеціальна картонна плашка, із зображенням воріт, розділена на шість зон. Перед ударом, кожен з учасників бере свою плашку, і секретно поміщає спеціальні пластикові шпильки в отвори в зонах воріт. Атакуючий завжди поміщає одну шпильку, а воротар може поміщати кілька. Це залежить від відстані, з якої атакуючий гравець завдає удар по воротах. Якщо наприклад до воріт 3 гекса, воротар поміщає на плашку воріт три шпильки, намагаючись вгадати, куди летить м'яч. У разі коли воротар не вгадав, атакуючий гравець кидає кубик, і якщо результат вдалий, команді зараховують гол.

  Кожен раз, коли команда забиває м'яч, або один гравець відбирає м'яч у іншого, учасники кидають кубик, щоб дізнатися скільки часу пройшло, і скільки залишилося до кінця тайму. Матч закінчується після закінчення другого тайму, і перемагає команда, яка забила найбільшу кількість голів.
 


 

 Загалом, Кубок Гельвеції, дуже схожа на справжній футбол. Тут є і підкати, і офсайди, і вкидання м'яча в гру, і вельми вдала механіка удару по воротах. Фентезі елемент в основному проявляється лише у вигляді команд і деяких умінь гравців. Тим не менше, гра досить глибока. Тут важливий тактичний елемент і вміння прораховувати ситуацію на полі. Ключ до перемоги - правильне розташування гравців на полі, трохи блефу, і щіпка удачі, а все інше - залежить від вас. Крім базових команд, можна також докупити кілька нових, в тому числі Огрів і Вампірів, і влаштувати справжнісінький чемпіонат світу! Отже, тренер, приймайте на себе управління командою футболістів, і ведіть їх до перемоги! Кубок Гельвеції чекає на вас!

До складу настільної гри «Helvetia Cup» входить:
 – 1 ігрове поле
 – 18 карт гравців
 – 18 фігурок гравців
 – 48 маркерів
 – 1 м'яч
 – 1 табло
 – 1 монетка
 – 1 кубик часу
 – 2 кубика d20
 – 2 кубика команд d6
 – 2 набору карт для кожної команди
 – 2 жетона команд

Придбати настільну гру «Helvetia Cup» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.