Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Крила. Птахи Європи - Передзамовлення
Каталог

Настільна гра Гра Престолів. Матір Драконів

✓ в наявності
1430грн. Купити

2 отзыва

32 человека добавили
в список желаний


     Після загибелі божевільного короля Ейєріса Таргарієна, двоє його дітей, Дейенеріс і Візеріс, біжать в вільні міста. Їм вдалося сховатися від переслідування Роберта Баратеона в Пентосі, і довгі роки вони плекають мрію про помсту, про день коли вони заявлять про своє законне право на трон! Незабаром Візеріс, погрожуючи Дейенеріс, підписує собі смертний вирок і гине від рук Кхала Дрого, а новоспечена Кхалісі стає матір'ю трьох драконів...

Тип: доповнення до настільної гри Гра Престолів
Видавець: Hobby World
Час гри: 120-240
Кількість гравців: 3-8
ВІк: 14+
Мова: російська
Скачати правила настільної гри Гра престолів. Мати драконів російською

 

 


 

Що це за гра?
 
   У небі Вестеросу розправили крила величні дракони, що належать Дейенеріс Штормонародженій з Дому Таргарієн. Представляємо вам велике і довгождане доповнення до настільної стратегії Гра Престолів під назвою «Гра престолів. Мати драконів».
 

Як в неї грати?
 
   В першу чергу, всесвіт Пісні льоду і полум'я значно збільшився за рахунок нового фрагмента ігрового поля. Вільні міста Ессоса за Вузьким Морем - це місце де починає своє сходження до влади Дім Таргарієнів з Дейенеріс на чолі. На відміну від інших претендентів на Залізний Трон, Таргарієнам не обов'язково захоплювати нові землі. Замість цього вони вимагають лояльності і залучають на свій бік нових союзників, відзначаючи це на спеціальному треку.

   Можливо, військо Штормонародженної і не таке велике, але в її розпорядженні є зброя неймовірної сили - три дракони. Незважаючи на те, що на початку гри ці вогнедихаючі рептилії ще занадто малі і слабкі для участі в боях, дуже скоро вони виростуть, зміцніють і стануть головною загрозою для ворогів Дейнеріс.
 

 

 
   Крім Таргарієнів, в грі з'явився Дім Аррен, що мешкає в гірській долині, в замку «Орлине гніздо». Завдяки їм, максимальна кількість гравців зросла до 8 осіб. Граючи ж меншим складом, ви можете включити в партію васальну систему, залучаючи на свою сторону сімейства, які не беруть участь у грі, і зможете користуватися їх військовою міццю.
 
   При нестачі коштів ви можете звернутися в Залізний Банк Браавоса, однак запам'ятайте - якщо у вас не вистачить грошей розрахуватися з боргами, то доведеться позбутися певної кількості токенів сили. 


Для кого вона призначена?
 
   Завдяки новому доповненню, оригінальна гра засяяла яскравими фарбами! Ще більше варіантів розвитку, збільшене ігрове поле, нові механіки і можливість гри великим складом роблять «Гру Престолів» справжнім настільним хітом епічного розмаху. Чудове доповнення, справжнісінький «мастхев» для всіх шанувальників оригінальної гри і книжкової саги Джорджа Мартіна!
 
   Увага! Для гри в це доповнення вам знадобиться базова версія гри Гра Престолів.
 


Комплектація доповнення «Гра престолів. Мати драконів»:
 • 2 нові ігрові Доми Вестероса
 • 45 пластикових фігурок юнитів
 • 3 пластикові фігурки драконів
 • додаткове поле для гри (мапа Ессосу)
 • 12 карт Залізного Банку
 • 24 жетони морьских наказів
 • 10 карт Вестероса
 • 1 колода карт Дому Вассалів
 • 7 карт розміщення Вассалів
 • 15 жетонів покращень місцевості
 • правила


Придбати доповнення «Гра престолів. Мати драконів» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.