Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри Inis (Ініш)

✓ в наявності
250грн. Купити

3 отзыва

10 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри «Inis» (Ініш)
Виробник: TowerRex
Матеріал: МДФ
Розміри зібраного органайзера: 200 х 158 х 72,5 мм.

 

 

 
   Представляємо вам зручний і практичний органайзер до популярної настільної гри «Inis» (Ініш). У коробці з грою досить багато різних компонентів - жетонів, карток, пластикових мініатюр. Зберігати їх в зіплоках досить незручно, як з точки зору швидкості підготовки до гри, так і з огляду на збереження самих компонентів. Цей органайзер має цілу низку переваг - коробка для карт з замком, розміри якої передбачають використання протекторів, окремі ящички для мініатюр кожного гравця, зручне розташування компонентів всередині, яке не дозволяє їм перемішуватися в процесі транспортування! Переоцінити зручність цього аксесуара дуже важко. Ініш чудова гра, яка безумовно заслуговує дбайливого ставлення!
 

     Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.

   Склад набору «Органайзер для настільної гри Inis (Ініш)»:
– комплект для збірки органайзера

 

 

 

   Придбати органайзер для настільної гри «Inis (Ініш)» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.