Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Inis

1 889 грн. очікується

20 отзывов

103 человека добавили
в список желаний


Повний люті крик розірвав тишину, що панувала над селищем. Сполохані ворони здійнялись в повітря кружляючи над поселенням. Зі схилів гір в долину неслась ватага воїнів. Їх скуйовджені бороди розвівались на вітру а очі палали повним люті вогнем. Нестримною лавиною увірвались вони в селище, знищуючи все на свому шляху. Сталь дзвеніла висікаючі іскри, списи ламались розлітаючись тисячами уламків, благання поранених та прокляття злились в унісон. Бойня тривала недовго. Вождь в ведмежій шкурі, озброєний мечем з рунами на гарді, зібрав воїнів в центрі поселення та громовим голосом проголосив своє право на долину. Воїни стукали списами об щити та викрикували бойові кличі. То були суворі люди, то були кельти...

Тип: стратегія, війна, кельти
Видавництво: Matagot
Час гри: от 60 до 90 хв
Кількість гравців: от 2 до 4
Вік: от 14 років
Мова: англійська
Правила настільної гри «Inis (Ініш)» англійською мовою
Правила настільної гри «Inis (Ініш)» росiйською мовою
Errata та FAQ до гри Inis (Ініш)
Переклад карт до гри Inis (Ініш)

 


   Ініш стоїть особняком серед небагатьох, подібних їй настільних ігор. В першу чергу, коли відкриваєш коробку, не можеш стримати свого захоплення. Гра неймовірно красива. Великі фрагменти поля з чудернацькими обрисами, великі фішки та токени, величезні, як у «Діксіт» карти з чудовими і стильними художніми іллюстраціями. І звісно ж багато деталізованних мініатюр.
 


А ще, справа в тому, що в грі гармонійно сплелася велика кількість цікавих механік. Драфт карт, на котрих зав’язаний основний потенціал гри, відбувається наступним чином – гравці всліпу відкладають декілька карт в сторону, котрі не прийматимуть участь в цій партії, а решта роздаються гравцям. Тоді, власне, відбувається драфт, коли гравці вибирають одну з доступних їм карт, а решту передають суперникам. Так продовжується до тих пір, поки всі карти не буде розібрано. Потім, йде контроль територій, основна умова перемоги, коли клани вступають в жорстоку боротьбу за зони ігрового поля. А тут знайдеться місце і дипломатії і перемовам і навіть втечі в цитадель з метою підкріплення сил, щоб знову вступити в бій. Елегантний ігровий процес підкреслюють досить лаконічні правила.
 


 Повністю ж свою глибину «Inis» розкриває після декількох партій, коли гравці ознайомляться з картами і будуватимуть свою переможну стратегію, яких тут велика кількість. Пропонуємо і Вам взяти на себе роль вождя кельтів, одних із самих лютих та войовничих народів Європи!
 

 
 
Увага! Мініатюри в грі не пофарбовані. Процес розфарбовування мініатюр – достатньо цікава та захоплива справа для багатьох шанувальників настільних ігор з мініатюрами. Для якісного розфарбовування Ваших мініатюр в нашому магазині наявний широкий асортимент спеціальних фарб та інвентарю відмінної якості. Приклади розфарбованих гравцями мініатюр можна побачити нижче:
 

 
 
До складу настільної гри «Inis» входить:
 
 – 16 тайлів місцевості
 – 63 карти
    – 17 дій
    – 30 епосів
    – 16 ресурсів
 – 66 мініатюр
    – 48 мініатюр кланів
    – 9 святилищ
    – 8 цитаделей
    – 1 столиця
 – 16 жетонів
    – 1 зграя воронів
    – 1 фестиваль
    – 4 претендент
    – 10 подвигів
 
 
Придбати настільну гру «Inis(Ініш)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.