Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Дженга. Romantic

222 грн. очікується

3 отзыва

8 человек добавили
в список желаний


Небо може бути синім і чистим. Без жодної хмаринки. Тоді воно порожнє і зовсім не ідеальне. Хмари ніколи не бувають правильних форм і вони усі різні. Це теж не ідеал. Небо похмуре та сіре, коли засмучене. Не ідеал. Небо темне та безрадісне, коли плаче. Зовсім не ідеал. Небо чорне та наганяє страху, коли сердиться. Протилежність ідеалу. Небо райдужне після дощу, але кольорів усього сім, вони напівпрозорі та зовсім не яскраві. Не схоже на ідеал. Небо ніколи не буває ідеальним. Але я мрію про нього. Я мрію про тебе. Адже ти така сама. Зовсім не ідеальна, але мені й не потрібен ідеал. Твої сльозі як дощ, а дощ дає життя. Твоя злість як буря з громом та блискавками, а це найпрекрасніше природне явище. Твоя посмішка, як веселка – невловима та незабутня. Твій сум, як небо перед дощем, робить барви тьмяними. Ти моя мрія. Ти моє небо.
   Завантажити правила настільної гри Дженга. Party українською мовою
   Завантажити правила настільної гри Дженга. Party російською мовою


Тип: на спритність, фанти, романтика
Видавництво: Україна
Час гри: від 20 до 40 хвилин
Кількість гравців: від 2
Вік: від 16 років
Мова: російська

Дженга Romantic – логічне продовження еволюційного розвитку неймовірно популярної «Дженги». Суть гри та сама: потрібно вийняти брусочок з середини вежі та покласти його зверху так, щоб конструкція не впала. Але відтепер все дещо складніше через завдання, котрі сховані серед інших елементів башти. Якщо витягаєш такий брусочок, потрібно виконати завдяння. Не можеш чи не хочеш? Тягни штрафний. Як і у звичайній «Джензі», тут програє той учасник, котрий розвалить вежу. Саме йому і доведеться будувати нову.

На брусочках «Дженги Romantic» вигравійовано досить пікантні завдання. Сміливо беріть її, якщо у вас є компанія, в котрій ви залюбки зіграли б в «бутилочку». Також саме ця Дженга відмінно підійде для гри вдвох, якщо ви хочете розрядити атмосферу та ближче познайомитися з симпатичною вам особою. Звісно ж, «Дженга Romantic» додає ще трохи екзотики в бурхливе життя закоханих.
 


До складу настільної гри «Дженга Romantic» входить:
– 39 чистих брусочків
– 15 брусочків із завданнями
– правила гри

Придбати настільну гру «Дженга Romantic» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.