Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Крила. Птахи Європи - Передзамовлення
Каталог

Комплект Саботер 1 + Саботер 2

✓ в наявності
534 грн. 454грн.
Купити

8 отзывов

56 человек добавили
в список желаний


У ті дні вся гора була розкопана довгими звивистими ходами. Працьовиті гноми невтомно махали кирками в пошуках золота і дорогоцінних каменів. У печерах були прокладені багато миль залізної дороги, по якій раз у раз проїжджали заповнені вщерть візки зі скарбами. Однак золото згубно впливає на гномів, вселяючи в їхні серця заздрість. І ось мирний побут бородатих шахтарів почали порушувати дивні події. То у візку колесо відвалиться, то масляний ліхтар знайдуть розбитим, а то і виявлять зламані кирки ...

Тип: Гра для вечірок, зі зрадником
Видавництво: Ігромаг (Україна), Amigo (Німеччина)
Час гри: 20-40
Кiлькiсть гравцiв: 2-12
Вiк: 8 +
Мова: мовонезалежна


 Пропонуємо Вам комплект з двох мегапопулярних карткових ігор для великих і гучних компаній - Саботер і Саботер 2. Перевтілюйтесь в працьовитих гномів або підступних саботерів, копайте ходи або ламайте візки, підставляйте ворогів і допомагайте друзям, і будьте уважні, адже навіть найнадійніший гном може виявитися хитрим саботером! З цим комплектом ви отримаєте ще більше нових ролей, нові карти підземних ходів і дій!

 Величезна кількість карт, веселий, динамічний і захоплюючий ігровий процес, а також елементи блефу, роблять «Саботер» чудовою грою для великої компанії, будь то день народження, вечірка або обідня перерва!

 У комплект входять:
 – Саботер
 – Саботер 2

Придбати «Комплект Саботер 1 + Саботер 2» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.