Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Кортекс: Навколо світу

✓ в наявності
425грн. Купити3 человека добавили
в список желаний


Тип: логічна
Видавець: YaGo
Час гри: 15-20
Кількість гравців: 2-6
ВІк: 8+
Мова: українська

 

 

 
Що це за гра?
 
   Настільна гра «Кортекс: Навколо Світу» - це чергова логічна настільна гра в лінійці «Кортекс», для 2-6 чоловік, завдання якої зосереджені в основному навколо географії та світу, в якому ми живемо!
 
Як в неї грати?
 
   Правила практично не відрізняються від інших ігор серії. Гравці все так же розкривають верхню карту загальної колоди, читають завдання, і намагаються якомога швидше відповісти на нього, щоб заробити переможні бали. Тільки тематика питань на картах, в основному, стосується знань зі сфери географії. Назви країн, прапори, народи світу і їх звичаї. Все це - дуже цікаво, і що найголовніше - повчально. Різноманітність завдань також додає грі величезної реіграбельності. Вас чекають завдання, що вимагають уважності, реакції, логічного мислення і просторової уяви.
 

  
 

А як взагалі враження?
 
   Цій грі віддадуть належне любителі логічних розваг, допитливі діти і дорослі, а також всі, кому подобаються задачки та головоломки. І хоча перемога тут не головне, мозковий штурм при відкритті нового завдання можна порівняти з величезною хвилею, яка поглинає учасників і дарує приголомшливі емоції, адже крім розваги, «Кортекс: Навколо Світу» познайомить дітей з навколишнім світом, і позитивним чином вплине на розвиток розуму і кмітливості!
 
Комплектація настільної гри «Кортекс: Навколо світу»:
 - 74 карти завдань
 - 16 карт тактильних завдань
 - 24 фішки переможних балів
 - правила гри
 
Придбати настільну гру «Кортекс: Навколо світу» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.