Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Крагморта

✓ в наявності
603грн. Купити

18 отзывов

92 человека добавили
в список желаний     В забитій древніми фоліантами і таємничими томами бібліотеці стояла непроникна, майже мертва тиша. Ще б пак, адже її господар колись сам оживив себе. А як всім відомо, мерцям, навіть живим, не личить шуміти. Тому звук пергаменту, що впав на підлогу луною рознісся вздовж запилених стелажів. Рігор Мортіс неспішно перегорнув сторінку і озирнувся. В його зіницях була непроникна темрява, та гобліни знали, що бачив хазяїн краще будь-якого смертного. Ще секунду - і спопеляючий погляд темного володаря впав би на зеленого шибеника. І хто знає, в кого би тоді перетворився бідолашка.


Тип: весела штовханина, гра для компанії, фентезі
Видавець: Hobby World
Час гри: від 20 до 40 хвилин
К-сть гравців: 2-8
Вік: від 6
Мова: російська     Завантажити правила до гри Крагморта (Kragmortha) RUS
 

 

 


     В кумедній настільній грі Крагморта (Kragmortha) учасники виступають в ролі пустотливих гоблінів, які тягають магічні сувої в бібліотеці Рігора Мортіса. Кожен сувій дає особливі здібності і наближає до перемоги. Та потрібно бути уважними і дуже обережними. Найменший незграбний рух, і на вас падає погляд самого темного володаря. Тоді маленькому зеленому шибенику непереливки, і його доля повністю залежить від настрою Рігора Мортіса, яке рідко буває хорошим. До того ж друзі завжди готові прийти на допомогу і виштовхнути вас прямо під ноги незадоволеного хазяїна.
 

 

 
     Підготовка в грі майже не займає часу. Зберіть в центрі ігрового столу план бібліотеки і розмістіть полиці залежно від кількості учасників. Перетасуйте жетони телепорту, карти книг магії і спопеляючого погляду, які займають своє місце в ігровій зоні. Рігор Мортіс стає недалеко від свого робочого столу. Кожен гравець вибирає гобліна, якого розміщує в дальній частині бібліотеки. Нарешті, перетасуйте карти руху і роздайте кожному учаснику по 3 штуки. Учасники ходять по черзі. В свій хід гравець розіграє одну з своїх карт руху. На кожній карті зображено, кого і куди може перемістити гравець. Ви можете рухати як свого гобліна, так і самого Рігора Мортіса. Якщо на вашому шляху зустрічається інший гоблін, то ви виштовхуєте його на будь-яку сусідню клітинку. В свою чергу, бідолаха, якого виштовхнули може стикнутися з іншим гобліном і т.д. Як результат, в бібліотеці виникає така штовханина, що рано чи пізно один з шибеників вилетить під ноги свого хазяїна. За що негайно отримає карту спопеляючого погляду.
 

 


     Кожна така карта в прямому сенсі ставить гравця в досить незручне становище,вимагаючи виконати певну умову. Наприклад, від вас можуть попросити стояти на одній нозі, говорити лише зі стиснутими зубами, не виговорювати певних слів, зажати карту під пахвою і т.д. Всього на шляху по бібліотеці може зустрітися 24 цікавих способи провести час за ігровим столом. При цьому за кожне порушення такого правила, ви отримаєте ще один спопеляючий погляд. Якщо ж вам вдалося уникнути дружніх підстав і все-таки добратися до робочого столу Рігора Мортіса, то ви отримаєте карту книги магії, яка дасть переможні бали і суттєво допоможе в грі, дозволивши, наприклад, позбутися проклять і отримати потрібні карти руху.
 

 


     Крім цього, гравці можуть переміщуватися через телепорти, які також можуть принести як призові книги магії, так і спопеляючі погляди. І не забувайте, що вам ніхто не забороняє виштовхнути в телепорт одного з ваших друзів по нещастю. Гра продовжується аналогічним чином доки хтось з гравців не отримає четверту картку спопеляючого погляду, що, звичайно, в доброзичливій компанії стається частіше. Перемагає гравець з найменшою кількістю карт спопеляючого погляду!
 

 


     Компоненти виконані з якісних матеріалів. Збірне поле складається з 4-ох частин, які щільно прилягають один до одного і не розповзаються під час гри. Гра була локалізована видавництвом Hobby World, тому весь текст на картах переведено російською. Крім того, не забудьте захистити карти, які входять в комплект спеціальними протекторами. Для цього вам знадобиться одна упаковка протекторів Mayday 63,5х88мм.     

      Настільна гра Крагморта (Kragmortha) - це швидка і весела гра для компанії з хорошим почуттям гумору. Завдяки регулюванню розміру ігрового поля вона чудово підійде для будь-якого заявленого числа учасників і не дасть занудьгувати. Тягайте таємні книги магії, телепортуйтеся, веселіться і не забувайте вчасно підштовхнути друга в потрібному напрямку. Гра чудово підійде для всіх, хто цінує в іграх атмосферу, стильне оформлення і гумор. Вдалої гри і постарайтесь не потрапити на очі темному володарю!
 

 


     Комплектація настільної гри Крагморта (Kragmortha):
  • 1 план бібліотеки
  • 1 картка робочого столу
  • 1 фігурка Рігора Мортіса з підставкою
  • 6 карток полиць з книгами
  • 8 гоблінів на підставках з жетонами
  • 6 жетонів телепорту
  • 18 карт книг магії
  • 24 карти спопеляючого погляду
  • 58 карт руху
Придбати настільну гру «Крагморта (Kragmortha)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.