Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Чорна П'ятниця зовсім близько!
Каталог

Настільна гра Суцільна Пітьма: Доблесні Воїни проти Куроліска

✓ в наявності
1099грн. Купити7 человек добавили
в список желаний


   Просвистівши в повітрі, стріла застрягла в трухлявих дерев'яних дверях, і її гусяче опіріння дрібно затріпотіло. Озброєний іржавим мечем, гоблін примружившись вдивлявся в темний коридор. Він підняв палаючий смолоскип вище, і в ту ж мить друга стріла прошила йому горло. Гоблін впав навзнак і затих, а смолоскип відкотився в бік. З кам'яної підлоги його підібрав Дварф в міфріловий броні і з величезною сокирою в руці. Оглянувшись, він уривчасто свиснув, і з темряви зі зброєю напоготові вискочили його друзі... Стискаючи в руках мечі, палиці, арбалети і сокири, вони повернули ліворуч і увійшли в арочний отвір...

 

Тип: рольова, пригоди
Видавництво:  Crowd Games
Час гри: 90-180
Кількість гравців: 1-6
Вік: 14+
Мова: руский

Увага! Для гри в це доповнення, вам знадобиться базова версія гри "Суцільна пітьма".
 

  


   Ця істота – наполовину птах, наполовину рептилія, швидко пересувається і атакує з допомогою надзвичайно гострих кігтів. Небагатьом героям вдалося вийти живими з сутички з куроліском, адже вступивши в сутичку він б`ється люто і відчайдушно до самого кінця!
 

 


   У складі цього доповнення, крім чудової мініатюри куроліска, ви також знайдете трьох нових персонажів воїнів, яких зможете вибирати в якості альтернативних героїв в ваших пригодах. «Суцільна Пітьма: Доблесні Воїни проти куроліска» обов'язково сподобається всім шанувальникам базової гри. З ним ваші пригоди стануть ще більш цікавими і насиченими.
 

 
 

Комплектація:
– 3 фігурки героїв
– 3 карти героїв
– мініатюра Куроліска
– 2 карти монстра
– блокнот з листами героїв

  Придбати настільну гру «Суцільна Пітьма: Доблесні Воїни проти Куроліска» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.