Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Ліхтарики: Свято Врожаю

350 грн. очікується

3 отзыва

51 человек добавили
в список желаний


Врожай нарешті зібрано, і цю довгоочікувану подію неодмінно потрібно відсвяткувати. Візьміть на себе роль декоратора та прикрасьте озеро плавучими паперовими ліхтариками. Комбінуйте кольори, створюйте яскраві візерунки та отримуйте у винагороду шану та подяку співвітчизників. Той, хто досягне найвизначніших успіхів у цій складній творчій справі, стане переможцем у надзвичайній та мальовничій грі.

Тип: абстрактна, барвиста
Видавництво: Crowd Games
Час гри: від 20 до 30 хвилин
Кількість гравців: від 2 до 4 гравців
Вік: від 8 років
Мова: не залежить від мови


Правила настільної гри «Ліхтарики: Свято врожаю» російською мовою

Ліхтарики: Свято врожаю – чудова медитативна гра. Тут потрібно усього лиш збирати комплекти різнокольорових карт. Та є один цікавий момент, карти ви отримуєте за викладені тайли з ліхтариками. Якою стороною тайл до вас, такого кольору карту ви й отримуєте. А найцікавіше: суперники теж отримують карти за ваші тайли (а ви за їхні). Отже потрібно добряче поміркувати, що і як викладати. Бо хочеться отримати потрібну карту для себе і в той самий час віддати опонентам непотріб. Також просто необхідно зауважити, що «Ліхтарики» одна з небагатьох абстрактних ігор, котра не просто надзвичайно гарна, а й має справжню історію. Аде прикрашання озер плавучими ліхтариками – стародавня та дуже красива традиція, що існує насправді.
 

До складу настільної гри «Ліхтарики: Свято врожаю (Lanterns: The Harvest Festival)» входить:
– 56 карт
– 30 жетонів візерунків
– 36 тайлів озера
– 20 жетонів заохочення
– 1 маркер першого гравця
– правила гри

Придбати настільну гру «Ліхтарики: Свято врожаю (Lanterns: The Harvest Festival)» у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину" та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.