Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Увага! Зміни в режимі роботи магазину.
Каталог

Органайзер для настільної гри Legend of the Five Rings: The Card Game

✓ в наявності
105грн. Купити

1 отзыв

1 человек добавили
в список желаний


Тип: аксесуар для настільної гри «Legend of the Five Rings: The Card Game»
Виробник:  TowerRex
Матеріал: МДФ
Розміри зібраного органайзера: 245 х 245 х 53 мм.

 

    Legend of the Five Rings: The Card Game – це чудова дуельна карткова настільна гра в вигаданому світі, який сильно нагадує феодальну Японію. Самураї, катани, ніндзя, честь і слава! Коробка з грою, крім жетонів долі, токенів кілець і лічильників честі містить безліч різних карт, як розділених між кланами так і загальних.
 

     
 
 

    Сортувати кожен раз карти незручно, а зберігати їх в пластикових пакетиках теж не найкращий вихід. Тому пропонуємо вам мега зручний органайзер для цієї гри. Цей аксесуар пропонує раціональне зберігання компонентів в спеціальних окремих відсіках, щоб їх було зручно діставати, швидко готуватися до нової партії, і зберігати всі карти відсортованими так, як вам завгодно!
 
      Перед замовленням органайзера, будь-ласка, зверніть увагу на його розміри і переконайтеся, що він поміститься у Вашу коробку.

Комплектація органайзера для настільної гри «Legend of the Five Rings: The Card Game»:
 –  комплект для збірки органайзера
 

 
 
 

Придбати Органайзер для настільної гри «Legend of the Five Rings: The Card Game» в Києві або в Україні досить просто. Достатньо натиснути  "В Корзину" та оформити замовлення, або зателефонувати за номером (044) 383-63-67.