Ігромаг - Світ Настільних Ігор
Каталог

Legend of the Five Rings: The Card Game

✓ в наявності
1199грн. Купити

2 отзыва

11 человек добавили
в список желаний


- Група самураїв під покровом ночі тихо наближалася до невеликого селища на околиці провінції. Ватажок жестом наказав своїм людям прибрати охорону біля воріт. У м'якому світлі місяця блиснули два сюрікена і стражники біля воріт впали на землю. Самураї закинули гаки з мотузками на стіни, і спритно піднімаючись, перебралися за частокіл. У селі все було тихо, втомлені селяни спали після важкого дня. І тільки кілька охоронців тримаючи в руках смолоскипи крокували вздовж південної стіни, неголосно перемовляючись. Раптово залунав дзвін. Хтось виявив мертву охорону біля входу. Спалахнули вогні, і через відчинені ворота в село галопом влетів великий загін вершників. Старший самурай, зістрибнувши з коня оголив катану, і вказавши її кінчиком на кущі, за якими ховалися вбивці, коротко наказав:  - взяти!

Тип: карткова
Видавництво: Fantasy Flight Games
Час гри: 45-90
Кiлькiсть гравцiв: 2
Вiк: 14+
Мова: англійськаСкачати правила до настiльної гри Legend of the Five Rings: The Card Game Англ.

 «Legend of the Five Rings: The Card Game» це чудова, комплексна карткова гра для 2 гравців, ремейк всесвітньо популярної однойменної гри.
 
 Дія відбувається у всесвіті під назвою «Рокуган», яка дуже нагадує феодальні Японію і Китай. Перед початком гри, учасники вибирають по одному клану з 7 доступних, і отримують необхідні компоненти - ігрові карти, токени честі і долі, карту фортеці, а також карти провінцій. Перемоги в грі можна досягти одним з трьох способів:
  - збезчестити суперника, позбавивши його від усіх відповідних токенів
  - знищити фортецю суперника
  - набрати 25 токенів честі.
 
 Гра триває протягом декількох раундів, кожен з яких складається з певних фаз. Використовуючи маркери долі, гравці можуть наймати на службу різноманітних воїнів, мудреців та інших східних персонажів, які мешкають у них в провінціях. Як тільки гравці обидва скажуть пас, або витратять усі токени долі, починається наступна фаза - набір карт конфлікту. На її початку гравці за допомогою спеціальних циферблатів секретно виберуть число і одночасно розкриють свій вибір. Той з гравців хто вибрав більше число ніж суперник - візьме відповідну кількість карт з колоди конфлікту, але також змушений виплатити супернику різницю токенами честі.
 


 У фазі конфлікту гравці кидають один одному виклики. Виклики бувають двох типів: військовий і дипломатичний. У будь-якому випадку активний гравець вибирає тип виклику, персонажа який починає цей виклик, а також одне з п'яти кілець, яке дістанеться переможцю. Причому якщо зачинщик переможе, він зможе отримати унікальний бонус. Гравці можуть по черзі розігрувати карти конфлікту, намагаючись перемогти у виклику, проте як тільки обидва вони скажуть «пас», виклик закінчено і учасники з'ясовують, хто ж переміг у цьому протистоянні. Взагалі в грі є величезна кількість нюансів, тактик, і стратегій. Кожен клан відрізняється своїми сильними і слабкими сторонами, перед гравцями відкриваються величезні можливості для декбілдінгу вже навіть за допомогою базової версії гри, але ж FFG також регулярно випускає нові доповнення. Незважаючи на комплексність, гра дуже логічна і надзвичайно захоплююча, адже вчасно зіграна карта, або вдало спланована комбінація можуть допомогти вам врятувати, навіть, здавалося б, програну партію.
 


 І окрема ода для ілюстрацій на картах. Вони приголомшливі! Ні, навіть ось так - ПРИГОЛОМШЛИВІ! Художники FFG явно не просто так свій хліб їдять. Стильні, барвисті, в м'яких пастельних тонах малюнки, назви карт виконані каліграфічним шрифтом в японському стилі, якісні маркери, жетони і зрозумілі логічні правила. Чого ще бажати? Це нова і дуже яскрава перлина в лінійці карткових ігор компанії Fantasy Flight Games!До складу настільної гри «Legend of the Five Rings: The Card Game»:
 –   - 244 карти
 –   - 20 токенів статусу
 –   - 2 пам'ятки
 –   - 40 жетонів долі
 –   - 50 токенів честі
 –   - 1 карта прихильності імперії
 –   - жетон першого гравця
 –   - 2 циферблата честі
 –   - 5 токенів кілець
 –   - правила

Придбати настільну гру «Legend of the Five Rings: The Card Game»  у Києві чи в Україні досить просто. Достатньо натиснути кнопочку "В Корзину"  та оформити замовлення на нашому сайті, або зателефонувати нам за номером (044) 383-63-67.